Z wielka radością zapraszamy na jubileuszową, dziesiątą Podwodną Przygodę 2019.

Impreza odbędzie się w dniach 28.02 do 03.03 2019r na EXPO XXI w Warszawie.

Ta edycja będzie równocześnie kontynuacją i przełomem.

10. Podwodna Przygoda będzie przełomem, bo od tego roku chcemy wyjść poza ramy wydarzenia branżowego i jak najszerzej propagować nurkowanie. Postanowiliśmy w tym celu połączyć siły z Targami Wiatr i Woda, które są największymi Targami sportów wodnych w Polsce.

Jesteśmy przekonani, że to połączenie będzie korzystne zarówno dla Wystawców jak i odwiedzającej Podwodną Przygodę braci nurkowej, a dodatkowo pozwoli dotrzeć do znacznie większej liczby osób, które jeszcze nie wiedzą, że chciałyby nurkować. Chcemy ich nurkowaniem zarazić!

Dodatkowo przygotowujemy w tym roku dla Odwiedzających szereg konkursów i wiele innych atrakcji, tak by jak najwięcej osób zachęcić do nurkowania, a już nurkujących zapraszamy na Turniej, żeby jeszcze bardziej uatrakcyjnić pobyt na EXPO XXI.

Ale 10. Podwodna Przygoda będzie też kontynuacją, bo nadal będzie to impreza robiona przez nurków dla całego środowiska nurkowego, z Nurgresem czyli Nurkowym Kongresem i z innymi atrakcjami dla nurków i instruktorów. Będziemy też w tym samym obiekcie co od wielu lat – najdogodniej położonym w centrum miasta EXPO XXI, tuż koło dworca Warszawa Zachodnia.

Do zobaczenia!

Max!

Organizator

EXPO XXI Warszawa – Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe