Legenda nowej fali lat 80. grupa 1984 powraca na Potok !
Rzeszowskie Zagłębie Rockowe było jednym z najbardziej ekscytujących zjawisk na polskiej scenie rockowej lat 80., a grupa 1984 była jej najważniejszym przedstawicielem. Zimnofalowe, odhumanizowane brzmienie muzyki i poetyckie teksty Mizernego stały się wizytówkami tego niezwykłego zespołu.
Początki grupy sięgają roku 1984. Już rok później była ona jedną z sensacji festiwalu w Jarocinie i wystąpiła w koncercie finałowym. Właśnie wtedy w składzie zespołu znajdowali się Mizerny, Pancerny i Borys. Oni też nagrali brali udział w pierwszych nagraniach 1984 zarejestrowanych w Rzeszowie, a także w studiu Programu III Polskiego Radia.

21A – Alternatywna post-punkowa nowa fala z punkowym zacięciem i zimną nutą goryczy wielkiego miasta. Zespół powstał w 2017 roku i po ukształtowaniu się składu zadebiutował oficjalnie na VI Festiwalu Hey Ho Ramona! w Trzcielu w lipcu 2018. Z okazji tego koncertu miała również miejsce premiera „Demo 04/07/2018”. Wydawnictwo na płycie CD zostało ograniczone do 100 sztuk i zawiera pięć utworów, w tym „Mam dość” grupy Kryzys, który gości na stałe w repertuarze 21A. Całości można posłuchać na Bandcampie zespołu.
W składzie zespołu: Carin Kler (wokal i teksty), Slavik (gitara), Dynia (perkusja), Men (saksofony), Panek (bas).
https://www.facebook.com/dwadziesciajedenA
https://dwadziesciajedena.bandcamp.com/

Limitowane bilety dostępne w Klubie Potok w cenie 25zł/os w przedsprzedaży
https://www.facebook.com/zespol1984/
http://www.1984.serpent.pl
W dniu koncertu bilety 35 pln
rezerwacja biletów :
biletywiaryrocka@gmail.com
wyślij mail w tytule podając : nazwa zespołu/ ksywę oraz liczbę biletów

Po koncercie afterparty w klimacie New Wave / DM / Kraftwerk

Organizator

Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka