Urodziny Gorgonzolli to już tradycja, a 6. urodziny to idealna okazja by pożegnać nasz debiut, czyli album ‚Eksploatowani’. Ostatni raz zagramy pewne numery, a niektóre na długo znikną z naszej setlisty. Oczywiście usłyszycie coś nowego, co wyląduje na albumie ‚Konsumpcja’, jednak skupiamy się na pierwszej płycie. Pożegnajcie ‚Eksploatowanych’ razem z nami 🙂

INFORMACJE NAJWAŻNIEJSZE:
MIEJSCE: POTOK: DRUGI DOM LUDZI ROCKA
DATA: 6 KWIETNIA
START: 19:00
WJAZD: 15 ZŁ – PŁATNE NA BRAMCE

Na tym ważnym dla nas koncercie, na scenie towarzyszyć nam będą:

ERELES

Mówią o sobie, że to 3/5 zespołu Kabanos i tak jest w rzeczywistości. ERELES w 2017 roku (maj-listopad) zarejestrował swoją debiutancką płytę pt. „Krok Odwagi” w studio nagraniowym „Demontażownia” w Mysiadle, należącym do basisty grupy. Krążek stanowi 15 utworów utrzymanych w stylistyce rock/pop/grunge i śpiewanych wyłącznie w języku polskim. Muzyka oraz aranżacje zostały w całości stworzone przez muzyków ERELES. Za teksty na płycie odpowiedzialny jest głównie Lodzia, a miks i mastering wykonał Fons. 22 marca 2018 ukazał się debiut płytowy zespołu.


AMARENA

Zespół nie znający granic, najtrafniej określany jako progresywny punk. Najważniejsze dla nas jest tak zwane sprzężenie zwrotne między muzyką którą gramy i energia którą promieniujemy, a bananami na twarzach ludzi stojących naprzeciwko. 4000 BPM czy breakdownowe zakończenia punkowych kawałków to nic nowego.

Gitara/wokal – Krzysztof Pyrdoł
Bas – Krzysztof Trajdos
Perkusja – Aleksander Adamczak


_________________________________________

PATRONACI:
Cancel the cancer
Wiara Rocka
Woodstockowicze
RocKamila 🤘🏻
Projekt.Events
AxunArts
Ciotka Ostra Art.
Muzykoholicy
Rock Kompas
DeathMagnetic.pl
Alga Dreadlocks – dredloki Warszawa
Strefa Music Art.

Organizator

Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka