Agata Karczewska to folkowa singer-songwriterka flirtująca z country. Inspiruje się takimi artystami jak Laura Marling czy Elliott Smith.
Przedstawicielka muzycznego minimalizmu, która uważa, że na scenie w zupełności wystarczy gitara i wokal.

W tym roku zaprezentowała się szerszej publiczności na Festiwalu Halfway w Białymstoku, a dzięki magicznemu głosowi i charyzmatycznej
osobowości całkowicie skupiła uwagę słuchaczy. W kwietniu br. ukazała się jej debiutancka EP-ka z autorskim materiałem, zatytułowana You’re Not So Special.
Obecnie pracuje nad nowym albumem i koncertuje w Polsce i poza jej granicami.

RECENZJE PO UDZIALE W HALFWAY FESTIVAL 2017:

„(…)Gdy dodać do tego wyrazisty wokal i sporą dawkę dystansu do siebie, wyłania się obraz kobiety zdolnej swoją twórczością prawdziwie zaciekawić. Wydaje się, że do takich artystów należy przyszłość. (…) Agata dokonała najważniejszego – całkowicie skupiła uwagę widzów.”
http://musicis.pl/

„(…) Młoda artystka, akompaniując sobie jedynie gitarą, urzekła publiczność swym głosem i skromnością, a entuzjazm zasiadających na widowni przerósł oczekiwania samej występującej.”
http://www.gloskultury.pl/

„Agata Karczewska, folkowa singer-songwriterka, która miękko rozpoczynała sobotnie granie – miała w sobie rockową zaczepność. Choć w innym wymiarze, bo to minimalistka, z gitarą i głosem idącym w stronę country.”
http://bialystok.wyborcza.pl/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/agata.karczewska.folksinger/

YOUTUBE: https://www.youtube.com/watch?v=gqb0NmEPIv8

Jak zawsze w LA BOHEME nie ma biletów, jest wrzuta do cylindra, w 100 % dla ARTYSTY (sugerowane 20 pln). Zapraszamy z gotówką.
Bądźcie Mecenasami Sztuki !!!