Autorka przeboju „No Roots” po wyprzedanym koncercie wraca do Polski! Alice Merton zagra 1 kwietnia w poznańskim Blue Note i 2 kwietnia w warszawskiej Proximie!

Harmonogram koncertu:
18:30 – wejście
19:30 – Sion Hill
20:30 – Alice Merton

24-letnia wokalistka z niemiecko-irlandzkimi korzeniami dzieciństwo spędziła w Kanadzie, obecnie mieszka jednak w Europie. Karierę muzyczną artystka rozpoczęła od stworzenia własnej wytwórni płytowej – Paper Plane Records International.

Na początku 2017 roku ukazała się debiutancka EP-ka Alice Merton, zatytułowana „No Roots EP”. Krążek pokrył się platyną w kilku europejskich krajach i złotem w USA. Artystka debiutancki, studyjny album długogrający („Mint”) zapowiedziała na 18 stycznia 2019 roku, na nadchodzących koncertach usłyszycie zatem najnowsze utwory!

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX.

Data: 2019-04-02 (wtorek)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Proxima
Adres: ul. Żwirki i Wigury 99
Godziny: 19:00 – wejście, 20:00 – start koncertu
Ceny biletów: 79 zł (przedsprzedaż) // 90 zł (w dniu koncertu)
Miejsca sprzedaży: www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, ticketclub.pl, www.empikbilety.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

2 Wyznaczony termin