Deerhunter Booking i Klub Hydrozagadka zapraszają na wieczór, którego prędko nie zapomnicie. Zagrają, po raz pierwszy w Warszawie, amerykański projekt industrialowy Author & Punisher, szwedzki projekt dark ambientowy Trepaneringsritualen. Wieczór otworzy rodzime Rites of Fall.

Author & Punisher [USA] [Industrial/ Drone Doom/ Experimental]
https://www.facebook.com/AuthorandPunisher/

Przedstawiamy projekt Tristana Shone’a, inżyniera specjalizującego się w mechanice, który połączył swoje zamiłowanie do nauki z artystycznymi wizjami – stworzył własne instrumenty, które nadały gatunkowi „industrial” nowy wymiar. Dźwięki, jakie się z nich wydobywają mają za zadanie wywołać rytm przemysłowej maszynerii. Dla ludzi ceniących sobie takie projekty, jak Godflesh, Swans, czy Einstürzende Neubauten, rzecz obowiązkowa.

Trepaneringsritualen [Szwecja] [Death Industrial/ Black Noise/ Dark Ambient]
https://www.facebook.com/Trepaneringsritualen/

Trepaneringsritualen zostało powołane do życia w Goteborgu w 2008 roku. Ta muzyka to podróż przez ból, ekstazę i śmierć. Na dyskografię projektu składa się dziesięć albumów.

Rites of Fall [Warszawa, Polska] [Dark Ambient, Drone]
ritesoffall.bandcamp.com
facebook.com/ritesoffall
instagram.com/ritesoffall

Rites of Fall porusza się na pograniczu muzyki przeszłości i przyszłości. Debiutancka EPka “Truthsayer” jest bardziej hipotetyczną ścieżką dźwiękową filmu, niż zbiorem piosenek. Nagrywana w Bieszczadach i Warszawie, przeplata cieżką, basową elektronikę, wpływy folku i elementy improwizacji.

KIEDY: 07.06.2018
GDZIE: Hydrozagadka
BILETY: Wkrótce