Zapraszamy na drugą edycję specjalnych pokazów „Disney Junior w kinie” 😀. W weekend 3 i 4 marca na dzieci czeka cała masa atrakcji, a wśród nich Miki jako interaktywny prowadzący, trzy premierowe, nieemitowane wcześniej odcinki ulubionych seriali oraz gry i piosenki. Bilety dostępne w kasach kina Praha. 👨‍👩‍👧‍👦

Dołącz do Mikiego i jego przyjaciół podczas emocjonujących wyścigów. Zobacz, co się stanie kiedy Goofy zostanie szpiegiem, Daisy spróbuje naprawić Big Bena, a Miki pozna swojego ulubionego kierowcę rajdowego. Poznaj magiczny świat Jej Wysokości Zosi i naucz się prawdziwego królewskiego zachowania, opierającego się na dobroci serca. Pomóż Kionowi w zebraniu najdzielniejszych, najszybszych, najsilniejszych i najbardziej bystrych mieszkańców Lwiej Ziemi i stworzeniu Lwiej Straży!

W dniach 3 – 4 marca przenieś się z Kinem Praha i Disneyem w magiczny świat filmu! Na najmłodszych i ich opiekunów czeka moc atrakcji, a wśród nich: Miki, jako interaktywny prowadzący, który zaprosi dzieci do wspólnej zabawy i tańca, trzy premierowe, nieemitowane wcześniej odcinki seriali „Miki i raźni rajdowcy”, „Jej Wysokość Zosia” oraz „Lwia Straż”, gry i piosenki z seriali takich jak: „Bingo i Rolly w akcji” oraz „Vampirina”.

***
➡PROGRAM „Disney Junior w kinie”⬅
3 – 4 marca (sobota/niedziela)
godz. 10:30 – specjalne pokazy realizowane po raz pierwszy w Polsce.
godz. 12:30 – specjalne pokazy realizowane po raz pierwszy w Polsce.

***
CENY BILETÓW
➡bilet na pokazy premierowe odbywające się o godz. 10:30 oraz 12:30 – 20 zł
➡bilet w ramach cyklu „Praha dzieciom – rodzinne poranki artystyczno – filmowe” – 15 zł
➡bilet w ramach cyklu „Misiowe Poranki” – 15 zł
➡bilet na regularne seanse w ramach repertuaru – wg cennika

____
REZERWACJA BILETÓW:
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel. 22 343 03 10