Halloween Metal Massacre w klubie Potok.

Data: 31.10.2018
Miejsce: Warszawa, klub Potok
Start: 19:00
Bilety:
> 20 PLN – przedsprzedaż
> 30 PLN – na bramce, chyba, że…️
1) przyjdziecie przebrani jak na Halloween – wtedy nadal 20 PLN
2) okażecie bilet z Helicon Metal Festival 2018 – wtedy nadal 20 PLN

Zagrają:
======================
> KREON – niekwestionowana legenda polskiej sceny thrashowej. Założona grubo ponad 30 lat temu formacja Test Fobii Kreon [na przestrzeni lat znana także jako Test Fobii lub KREON] wraca do aktywności koncertowej po długim okresie milczenia. W Warszawie grali ostatnio 6 (️!) lat temu, więc złapanie ich przy tej okazji jest nie lada gratką. Laureaci Jarocina’85 są w trakcie prac nad nowym materiałem, który być może w jakimś stopniu zaprezentują.
– www.facebook.com/musicmetalpl
======================
> HELLHAIM – stołecznej publiczności znany jest doskonale. Dwa bardzo dobrze przyjęte wydawnictwa, zwłaszcza pełny album „Slaves of Apocalypse” z ubiegłego roku, ugruntowały pozycję kapeli na scenie solidnego heavy metalu. A ten, połączony z elementami rock’n’rolla, thrashu oraz „klimatów” dał w efekcie trudny do sklasyfikowania materiał, który zbiera tylko pozytywne opinie.
– www.facebook.com/HELLHAIM
======================
> War-saw – Solidny thrash metal w najlepszym wydaniu. Dwa pełne albumy na koncie, mnóstwo koncertów w kraju i w Europie, także u boku tuzów metalu takich jak Destruction, Rotting Christ czy Kreator. Na wokalu od niedawna Sylwia Papierska z nieodżałowanego The No-Mads. Na bębnach wspiera zespół Paweł „Pavulon” Jaroszewicz, znany z występów chociażby z Vader, Decapitated i całym workiem innych świetnych kapel.
Ciekawostką jest fakt, że War-Saw łączy ten koncert z obchodami dziesięciolecia działalności. Z pewnością przygotują coś specjalnego na tę okazję.
– www.facebook.com/warsawofficial
======================
> Aquilla – oldschool heavy metal w stylu złotych lat 80-tych. Młodzieńcza świeżość i energia, nieokiełznana moc, melodie i power. To słowa, które najlepiej opisują muzykę tej młodej, ale już zbierającej słowa uznania kapeli.
– www.facebook.com/AquillaHeavyMetal

Organizator

Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka