Bilety : 25 zł przedsprzedaż ( są dostępne w klubie ) 30 zł w dniu koncertu

HARUSHA to szczeciński zespół związany z szeroko pojętym punk-rockiem. Powstał z inicjatywy Harrry’ego (ex The Analogs) i gitarzysty Oziego (Szmaty, Zespół Dodna) jesienią 2016 roku. Pół roku później – w maju 2017 – ukazała się płyta Harushy „Tysiac lat” wydana przez Lou&Rocked Boys. Album zawiera 15 utworów, większość z nich będzie można usłyszeć na nadchodzącym koncercie ale ponieważ muzycy pracują już nad następnym krążkiem pojawi się też trochę niespodzianek. Grupę współtworzą: Dżejo na basie oraz Miłek na perkusji.

Zespół HARUSHA w niedługim czasie swojego istnienia ma na koncie występy na takich festiwalach jak Rock na Bagnie, Muszla Fest i Czochraj Bobra oraz serię występów klubowych.

SOBOTNI ROSÓŁ (Głogów/Lubin)
Jesteśmy Sobotni Rosół. Mamy nadzieję, że zobaczymy Ciebie na naszym koncercie, gdzie zagramy Tobie naszą pierwszą opowieść „Wymiarowanie”, którą wydaliśmy w lutym tego roku nakładem Lou & Rocked Boys.

Jest nas dwóch, gramy rockowo-alternatywnie i cieszy nas to, że po wydarzeniach pierwszej połowy tego roku, możemy dzielić się z Tobą tą nutą również w nadchodzących miesiącach…
… zagrali nas min. w Trojce w Minimaxie, Esce Rock, gościliśmy u Makaka w Antyradiu, gdzie oprócz pogaduch na antenie zagraliśmy na setkę kilka numerów z „Wymiarowania”…
…pisali o nas m.in. Teraz Rock, CGM.pl, Wyspa.fm…
…byliśmy 01 sierpnia 2018 na Pol’And’Rocku! na Scenie Pokojowej Wioski Kryszny-VIVA Kultura…a po koncercie, wieczorkiem zrobiliśmy jeszcze jeden wykon prosto w eter z festiwalowego centrum prasowego Antyradia w audycji u Makaka „Makakofonia Baby Have Fun!”

klipy
Polskata Bajka

Tama

Organizator

Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka