Wraz z DK Świt zapraszam serdecznie wszystkich mieszkańców Bródna i okolic na zajęcia jogi. 🍀
Zajęcia prowadzone są w oparciu o metodę BKS Iyengara.

🧘‍♀️Spotykamy się dwa razy w tygodniu:
we wtorek, o godz. 19.15 (75 minut) i piątek o godz. 17.45 (60 minut).
⭐START ZAJĘĆ- WTOREK, 01 PAŹDZIERNIKA⭐

🧘‍♂️Doświadczenie w praktyce asan (pozycji jogi) nie jest wymagane, mile widziane są również osoby zupełnie początkujące. Poziom zajęć będzie dopasowany do ogólnego poziomu grupy.

🧘‍♀️Na zajęcia zapraszamy wszystkich spragnionych relaksu i zdrowego ruchu (niezależnie od wieku, wyglądu czy aktualnej kondycji fizycznej). Będziemy skupiać się na odnajdywaniu radości z bycia w swoim ciele, poznawać jego możliwości, odzyskamy swobodę ruchów, uwolnimy się od napięć i zaczniemy oddychać pełną piersią. Na poziomie fizycznym – ćwiczenia jogi pozwolą poczuć się lepiej, sprawniej, zdrowiej, uwolnią z ciała stresy i napięcia. Na poziomie emocjonalnym natomiast wyciszą i uspokoją rozbiegany umysł.

🧘‍♂️Zajęcia trwają 75 minut (wtorek) oraz 60 minut (piątek). Każde zajęcia kończymy ok. 5 minutową relaksacją w leżeniu czyli tzw. śavasaną – pozycją martwego ciała, podczas której całkowicie poddajemy nasze ciała grawitacji poszukując w ciele uczucia ciężkości i całkowitego rozluźnienia.

🧘‍♀️JOGA IYENGARA – to medytacja w ruchu jak mawiał sam twórca metody. Charakteryzuje się precyzją ruchu i dbałością o prawidłowe wykonanie pozycji. Obejmuje stosowanie pomocy takich jak klocki, paski lub koce; pozwala na różnicowanie poziomu i intensywności zajęć zależnie od samopoczucia i kondycji uczestników.
Zajęcia odbywają się bez podziału na zajęcia początkujące, ogólne lub zaawansowane. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu bardzo różnorodnych grup pomogło mi rozwinąć taki sposób prowadzenia zajęć, który pozwala zadbać o potrzeby uczestników o różnym poziomie zaawansowania i różnym zakresie możliwości, tak aby każdy czuł się odpowiednio „zaopiekowany”.

👣🤸‍♀️Ćwiczymy boso, w wygodnym, niekrępującym ruchów stroju (np. legginsy i koszulka), na antypoślizgowych matach.

🔆O PROWADZĄCEJ:

Nazywam się Aneta Osiecka i jestem instruktorką jogi (metoda Iyengara, joga akademicka). Ukończyłam studia podyplomowe „Relaksacja i joga” na Wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie oraz trzyletni kurs nauczycielski organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara. Uczę od prawie 10 lat. Praktyka jogi jest dla mnie okazją do rozwijania uważności i obecności w kontakcie z własnym ciałem. Podczas prowadzenia zajęć uważnie wsłuchuję się w potrzeby oraz oczekiwania uczestników i staram się je jak najpełniej uwzględnić. Dbam o to, aby zajęcia były harmonijną całością, która przyniesie Ci jak najlepsze efekty.

🔆CENNIK:

Karnet na dany miesiąc 1x w tygodniu -120zł
Karnet na dany miesiąc 2× w tygodniu
– 170zł
Pojedyncze wejście – 30zł
Honorowane są karty MULTISPORT i FITPROFIT

🔆ZAPISY/OPŁATY/ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

Dom Kultury Świt, ul. Wysockiego 11, Warszawa, Tel.: tel. (+48) 22 811 01 05 wew. 116, 103, 112; http://dkswit.com.pl/joga/

➡️Jeśli zastanawiasz się nad dołączeniem do grupy, ale nie jesteś pewien/pewna czy joga jest dla Ciebie, chętnie odpowiem na Twoje dodatkowe pytania!
Aneta Osiecka Tel. 609 186 705, aneta.ska@gmail.com
wiadomość na: https://www.facebook.com/AnetaOsiecka.joga/ ⬅️😊

🌸Zapraszamy serdecznie!🌸

4 Wyznaczony termin