BARTEK GRZANEK – charyzmatyczny gitarzysta i wokalista o wyjątkowej barwie głosu, który doskonale łączy partie gitary oparte na feelingu i ekspresji z pełnym emocji śpiewem. Choć w jego stylu i twórczości znajdziemy wpływy różnych gatunków muzycznych, takich jak country, rock, czy soul, to w jego żyłach płynie prawdziwy, rasowy blues, którym wciąga słuchacza w wyjątkowy świat dźwięków.
Szerszej publiczności dał się poznać w I edycji „The Voice of Poland” (TVP) oraz jako finalista V edycji „Mam Talent” (TVN).
Na dużych scenach gości nie od dziś, współpracując jako gitarzysta z wieloma polskimi artystami oraz jako lider rockowego zespołu Tosteer (Universal Music Polska), który wcześniej jako bluesowa formacja Toster Band szturmem zdobył najważniejsze bluesowe Festiwale w Polsce.
W październiku 2015r. miała miejsce premiera pierwszego solowego albumu artysty „Duch” (MJM MusicPl). Jest to bardzo intymna propozycja artysty skierowana do dojrzałego słuchacza, daleka od tego, co możemy znaleźć w dzisiejszym mainstreamie.

Wojciech Kidoń – perkusista, niezwykle ekspresyjny perkusjonista. Współpracował z takimi muzykami jak:Bartek Grzanek, Marek Kościkiewicz, Krystyna Prońko, Tomek Torres, Czesław Mozil, Enrique Iglesias, Anna Karwan, Edyta Górniak, Marek Piekarczyk, Oddział Zamknięty, Daab i wielu innych. Występował również w licznych programach telewizyjnych.