Z okazji wydania debiutanckiej płyty, zapraszamy Was na naszą trasę koncertową „Look At me Tour !
2 Listopada zagramy w Warszawie w Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka wraz z przyjaciółmi z 3 city zespołem Konsternacja oraz Warszawską Kapelą Black Dog!

Start 19:00

Bilety: 15 zł (dostępne w dniu koncertu)

Zespoły:

Lady Killer

Zespół z Gdyni, łączący brzmienie Hard Rock’a z unowocześnionym wyglądem lat 80 oraz nieprzeciętną energią na scenie. Lady Killer supportował takich artystów jak Coma, Farben Lehre, Natalia Schroeder, Bracia Figo Fagot, Jamal. Do najważniejszych osiągnięć zespołu należą: 1 miejsce na przeglądzie zespołów Let’s Play 2017 i 2018, koncert na Technikaliach 2017 oraz Juwenaliach Gdańskich 2018, 3 miejsce w Finale Wojewódzkim Festivalu Emergenza 2018

Skład zespołu:
Ania Tkaczyk – Perkusja
Wiktor Gabor – Wokal
Rafał „Bleki” Lach – Bas
Michał „BronieV” Broniewicz – Gitara
Krzychu „Kayfe” Skóra – Gitara

Kontakt:
Tel: 664 476 294
mail: ladykiller.official@gmail.com

FB: https://www.facebook.com/la.killerband/
YT: https://www.youtube.com/channel/UCRpJgpXBpD-35E0TbR8Hq8A?view_as=subscriber
Insta: https://www.instagram.com/ladykiller_band/?hl=en

Konsternacja

Zespół powstał w wyniku wielkich marzeń 4 kumpli, którzy czerpią z grania niesamowitą przyjemność. Podczas swojej krótkiej, jak dotąd działalności udało się supportować znaną grupę LemOn podczas WOŚP w 2017 roku.
Za kompozycje muzyczne w większości odpowiedzialny jest Mateusz Cebula (gitara elektryczna), rytm na bębnach wybija Maciej Adamczyk, na gitarze basowej Łukasz Tomaszewski, a wokalistą i twórcą tekstów jest wspomniany wcześniej Wiktor Dyduła.
„Gramy krótko, ale za to słabo i przyjście na nasz koncert to jak plucie pod wiatr”, ale jak to mówią być może warto czasem zrobić coś wbrew sobie, bo można się pozytywnie zaskoczyć.
Ich piosenki są zróżnicowane, co powoduje, że uczestnicy czasami bywają SKONSTERNOWANI!!!
Oceńcie sami!

https://www.youtube.com/channel/UCqXi1jvTuPd8ufohB_-tQ7Q
https://www.instagram.com/konsternacja.oficjalny/
https://www.facebook.com/konsternacja/?ref=br_rs

Black Dog

Grupa pięciu przyjaciół grająca hard rocka inspirowanego klasycznym rockiem lat ’70 i ’80. Zespół powstał w grudniu 2015 r., rozpoczynając pracę nad autorskim materiałem. Do tej pory Black Dog miał okazję dzielić scenę z takimi zespołami jak Oddział Zamknięty, T. Love, Proletaryat. Główne inspiracje kapeli to Skid Row, Motley Crue, OZ, Scorpions. Skład zespołu tworzą Bon (wokal), Acid (gitara) i Hipis (bas), Maniak (perkusja) i Stolar (gitara).

blackdogwarsaw@gmail.com

http://blackdogwarsaw.wix.com/blackdog


https://www.instagram.com/blackdogwarsaw/

https://www.youtube.com/channel/UCJnzN-DWP6-qqicWyaPOIrA

Zapraszamy !!!

Organizator

Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka