Bielszy odcień Bluesa-Live!
W ten piątek: Trio – ŁĘCZYCKI & TYMKOFF & LEWANDOWSKI

Bartosz Łęczycki – Czuje się swobodnie w każdym gatunku muzyki, biegle posługuje się techniką overbending, która pozwala grać dowolną skalę w każdej tonacji na zwykłej 10-cio kanałowej harmonijce diatonicznej.

Marek Tymkoff – gitarzysta, wokalista, a także kompozytor i autor tekstów. W latach 90tych znany z prowadzonego przez siebie tria Electric Blues Band, z którym odwiedził z sukcesami większość istniejących wtedy festiwali bluesowych w kraju.

Adam Lewandowski – gra na perkusji i instrumentach perkusyjnych.Jego kariera artystyczna wiedzie poprzez różne obszary muzyczne. Od zespołów rockowych takich jak „Mech” poprzez muzykę country („Country Family”, „Lonstar Band”), pop (Anna German, grupa „VOX”, Martyna Jakubowicz), jako muzyk studyjny (np. płyty Maryli Rodowicz, Krystyny Prońko, Haliny Frąckowiak, Andrzeja Zauchy, musical „Kolęda Nocka”, muzyka do wielu filmów), po jego ulubiony jazz, gdzie gra z najlepszymi. Wojciech Karolak, Trio Marka Blizińskiego, Tomasz Szukalski, „AIR CONDITION” Zbigniewa Namysłowskiego w latach 1981-1984, Marek Bałata, Krzysztof Sadowski, to tylko niektórzy z jego „pracodawców”. Współpracował również z wybitnym skrzypkiem Vadimem Brodskim.

Organizator

Aurelio – Restauracja, Sztuka, Emocje