Zimowe weekendy nie muszą być nudne –Lolek Hula to ogromna dawka pozytywnej energii i idealny pretekst do wyjścia z domu!

Imprezy w Lolku to muzyka na żywo, wyśmienite jedzenie, a przede wszystkim rozhulany parkiet. Hulaj z Lolkiem na Polu Mokotowskim!
Lolek Hula w każdy weekend.
#HULALOLEK

Zagra dla Was:

25.01 – Biały Kot + Dj PressTone
1.02 – Milky Way + DJ Lightman
8.02 – Eden Trio
15.02 – Biały Kot + DJ Prince Vitold
22.02 – True Colors + DJ Brother

Widzimy się w Lolku!
________________
Winter is a perfect time for great parties with a company of friends and acquaintances, just like Lolek Hula is an extreme doze of positive energy and a perfect reason to go out!

Party at Lolek is live music, delicious food and most importantly heating dancefloor. Go crazy with Lolek on Pole Mokotowskie!
Lolek Hula each weekend!
#HULALOLEK

Patronat medialny: Wiara Rocka, Warszawa za darmo – waw4free (http://4free.waw.pl)

Pub Lolek utrwala i rozpowszechnia przebieg imprez i wydarzeń kulturalnych w formie audiowizualnej (na potrzeby transmisji na żywo, relacji bądź spotu), jaki i wizualnej (na potrzeby fotografii dokumentalnej i artystycznej) dla celów dokumentacji, jak i promocji lub reklamy eventu i innych imprez lokalu, a także dla celów promocji lub reklamy samego lokalu. W związku z tym wizerunek osób biorących udział w wydarzeniu może zostać nieodpłatnie utrwalony, a następnie rozpowszechniany w sposób i dla wyżej określonych celów, na co Gość wydarzenia wyraża zgodę z momentem wzięcia w nim udziału.

12 Wyznaczony termin