🔹🔹🔹 Wild West Booking, Antūmbra, Moontoy & Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka presents:

🌑🌊🌊 HIGHT TIDE 2020 🌊🌊🌑

🔹29.03. [PRZEŁOŻONE / TERMIN WKRÓCE] – WARSZAWA / Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka ✅

✦ Jeden wieczór TRZY świetne zespoły = Idealny powód żeby tam być 🔥
_____ _____ _____ _____ _____

✦ Makiwara (Warszawa) – Jesteśmy tylko tunelem czasoprzestrzennym, przez który w organiczny sposób przepływa muzyka. Inspirują nas brzmienia całego świata, które przenoszą nas w błyskawiczną podróż po krainach różnych styli i sposobów grania muzyki. Początkowo zaznaczaliśmy, że pochodzimy z cudownej Polskiej krainy, lecz dziś czujemy się małą częścią niekończącego się wszechświata. Pozwala nam to na określenie swojej muzyki jako Organic Rock/World Music. Każdy taki napotkany przez nas styl wrzucamy do wielkiego gara, w którym warzymy dla was makiwarę – miksturę, który podawany był aby wprowadzić się w głęboki sen lub uśmierzyć ból.
SPOTIFY: https://open.spotify.com/artist/7b6Q30GA1ASevkzYFfYl35?si=hjPXyGRMQ7mJ7kFNTRBjfg
SOUNDCLOUD: https://soundcloud.com/makiwaraband
FB: https://www.facebook.com/MakiwaraBand/

✦ Antūmbra (Szczecin) – to muzyczna podróż po świecie melodyjnej psychodelii połączonej z ciężkimi, zagruzowanymi riffami. Korzenie zespołu to muzyka spod szyldu stoner-rock – w takim założeniu założona została kapela. Jednak w etapie tworzenia każdy członek zespołu wprowadził do naszej muzyki odmienne wartości i inspiracje, które w połączeniu wytwarzają prezentowaną przez nas wyjątkową mieszankę.
W Antūmbra znajdziecie zarówno ciężki groove, jak i lekkość, energię oraz melancholię, a także piękne melodie przypruszone odrobiną brudu.
Nasza twórczość wypadkowo możemy zaszufladkować pod kategorię psychedelic rocka, ale wszystko to doprawiamy dźwiękami, które inspirują każdego z nas z osobna: przewijają się tutaj inspiracje takimi gatunkami jak grunge, metal, post rock czy gotyk.
Naszą muzykę sami określamy jako: HEAVY PSYCHEDELIC

🌊 HIGHT TIDE 🌊
To podsumowanie naszych pierwszych trzech lat współpracy, efekt docierania się wszystkich efektów mechanizmu, który razem stworzyliśmy i jego działanie możemy w końcu zaprezentować publiczności. Dołączcie do nas. Zapraszamy na podróż. Dajcie się ponieść fali.

🔴BANDCAMP: https://antumbra.bandcamp.com/releases
🔴SPOTIFY: https://open.spotify.com/artist/4eey3i4xfOhdh8LPGJofXK
🔴FB: https://www.facebook.com/antumbra.band/?epa=SEARCH_BOX

✦ Moontoy (Warszawa) – Moontoy to bilet na spacer po księżycowym parku krajobrazowym, bez przewodnika, bez bagażu, bez niepotrzebnych wspomnień z ziemi, której stamtąd nie widać.
Właśnie wydali pełnometrażowy materiał który dla Was zagrają.

🔴BANDCAMP: https://moontoy.bandcamp.com/album/moontoy
🔴SPOTIFY: https://open.spotify.com/album/4F1eJ42SU7sCE2bpvbeQ61
🔴FB: https://www.facebook.com/moontoypl/

Organizator

Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka