Słów garść o projekcie:
Koncert „Nina & Vlasta” to niezapomniane spotkanie z kobietami, które swoją muzyką niosą prawdę, ubraną w poetyckie testy i niebanalną muzykę. Podobno w trakcie koncertu można przeżyć coś na nowo, uśmiechnąć się do siebie, a nawet zapłakać. Zapraszamy wszystkich zmęczonych i szczęśliwych, zakłopotanych i poukładanych. Zabieramy was w podróż do naszego świata, po której już nic nie będzie takie samo.

Nina Malinowska – piosenkarka i aktorka, autorka tekstów i kompozytorka. Artystka niepokorna, absolwentka Szkoły Aktorskiej Jana i Haliny Machulskich. Obecnie prowadzi z mężem własną Agencję Artystyczną Profi Act. Zawsze płynie pod prąd. Nie stara się za wszelką cenę utrafić w gusta publiczności. Jej piosenki nacechowane są olbrzymią dawką emocji. Nina śpiewa o sobie, swoim życiu, swoich dziwactwach, swoich marzeniach i lękach. Jej muzyka wymyka się kategoryzacji.

> Vlasta Traczyk – absolwentka muzykologii na KUL oraz kompozycji na UM Fryderyka Chopina. . W 2013 roku założyła zespół „MelluSya”, w którym jest pianistką i kompozytorką. Utwory Vlasty zostały umieszczone między innymi na płytach Tatiany Trojanowskiej („Po prostu bądż” wyd. w 2016r), Anny Przybył („Pragnienia” wyd. w 2017r.) oraz w Śpiewniku Gdańskich Lwiątek (wydanym przez Fundację Wspólnota Gdańska w 2017r). Laureatka nagrody Grand Prix na konkursie piosenki do poezji Jana Pawła II oraz laureatka pierwszej nagrody w Konkursie Kompozytorskim na utwór do wiersza księdza Jana Twardowskiego., który odbył się w Kaliszu. W konkursie „Zaśpiewaj ten wiersz” (Nysa, 2016) zdobyła II miejsce za kompozycję do sł. Jerzego Kozarzewskiego. W 2017 roku zajęła III miejsce w międzynarodowym konkursie kompozytorskim Transatlantyk Instant Composition Contest w Łodzi.
WSTĘP: NIE MA BILETÓW, ALE ZBIERAMY DO KAPELUSZA ABY PRZEŻYŁA W PRZYSZŁOŚCI NIE TYLKO NASZA DUSZA.