Agencja Deerhunter Booking i domek Pogłos serdecznie zapraszają na pierwszy w Polsce występ Noplace Trio, niesamowitego projektu powołanego do życia przez Aidana Bakera, Simona Goffa i Thora Harrisa.

Noplace Trio: A.Baker / S.Goff / T.Harris [Ambient/ Drone/ Post-rock/ Krautrock]

NOPLACE TRIO: BAKER / GOFF / HARRIS

• https://gizehrecords.bandcamp.com/album/noplace
• Live @ Supersonic 2018

• Strony artystów:
Simon Goff – https://hiddenseer.bandcamp.com/
Aidan Baker – https://aidanbaker.bandcamp.com/
Thor Harris – http://www.thorharris.org/

Noplace, to improwizatorskie trio z udziałem Aidana Bakera (Nadja) – gitara, Simona Goffa (Molecular, Bee & Flower) – skrzypce oraz Thora Harrisa (Swans, Thor and Friends, Xiu Xiu) – instrumenty perkusyjne.
Grupa powstała w 2017 roku i jak do tej pory wydała jeden, debiutancki album (s/t) w Gizeh Records.
Nagrania eksplorują rejony ambientowego post rocka, slowcore, jazzu, elektroniki, jazzu i krautrocka.
Po pierwszej europejskiej trasie Noplace nagrali kontynuację pierwszej płyty noszącą tytuł „The Bit”, której premierę zaplanowano na jesień 2020 (również w Gizeh).

JANUSZ JURGA [Ambient / Ambient Techno/ Forest Techno]

Janusz Jurga to producent i twórca muzyki ambient techno, którego znakiem rozpoznawczym jest mroczna, gęsta i oniryczna atmosfera utworów. Do tej pory, pod swoim nazwiskiem, wydał pięć materiałów, trzy z nich ukazały się w oku 2018 – debiutanckie „Duchy Rogowca” oraz dwa splity – jeden z Docetism, drugi z Foghorn. Jego firmowym wydawnictwem jest „Hypnowald” z poprzedniego roku, które przykuło uwagę polskiego środowiska dziennikarskiego; a leśne rytuały skradły serca między innymi Bartka Chacińskiego czy Jarosława Szczęsnego. Na początku tego roku wypuścił epkę OCCULTT, która jest najmroczniejszym i najcięższym wydawnictwem w dorobku twórcy. Oprócz tego Jurga jest członkiem elektronicznej grupy Vysoké Čelo oraz współzałożycielem kolektywu Opus Elefantum Collective, który spełnia się w roli niezależnego wydawcy. O muzycznych inspiracjach Jurgi można mówić wiele; w swojej muzyce przemyca wpływy black metalu, ciężkich dronów oraz leśnego ambientu. Jego sety są hipnotyczne, mroczne i niepokojące.

Bilety: 40/50 pln https://goout.net/pl/bilety/noplace-trio/jiag/