Od 8 września 2018 r. rozpoczyna się cykl bezpłatnych zajęć pn. „Obroń się. Zajęcia WenDo z samoobrony i asertywności dla nastolatek i kobiet”, realizowanych w ramach Budżetu Partycypacyjnego 2018.

WenDo to trening samoobrony i asertywności skierowany do kobiet i dziewcząt. Uczestniczki warsztatów WenDo zdobędą wiedzę na temat technik samoobrony fizycznej, psychicznej i słownej. Podczas zajęć uczestniczki poznają techniki komunikowania się, radzenia sobie ze stresem i wyrażania własnych potrzeb, emocji. Nauczą się jak reagować na przemoc, rozwiązywać konflikty, przełamać stereotypy, obawy, poczucie winy i wstyd, a także jak przestać czuć się bezradną i bezbronną.

Udział w zajęciach WenDo nie wymaga wcześniejszych treningów. Zapraszamy do zapisów bez względu na kondycję fizyczną i stopień wytrenowania.

Warsztaty realizowane będą w cyklu 4 spotkań trwających po 4 godz. dla każdej z grup (łącznie 16 godz. dla grupy).
Na warsztaty dla dziewcząt w wieku 14-17 lat zapraszamy w soboty: 8 i 15 września, w godz. 15:30-19:30 oraz w piątki: 12 października i 16 listopada, w godz. 16.30-20.30.

Ponieważ zajęcia skierowane są do osób są od 14 roku życia – prosimy o podawanie w zgłoszeniu roku urodzenia uczestniczki.

ZAPISY w Wydziale Sportu i Rekreacji, pod adresem e-mail: Akostkowska@um.warszawa.pl
Liczba miejsc ograniczona.