ViNATi Marius Zolkevka & Marcin Kurcbuch (Kamyk Biały)

ViNATi Marius Zolkevka

Kompozytor muzyki teatralnej i filmowej oraz określanej przez niektórych jako art rock lub neoklasycznej.

Zdobywca I miejsca w Festiwalu Zapach Muzyki (2017)

Zdobywca I miejsca w konkursie Stwórzmy Klimat 6. Kalisz Ambient Festiwal (2017)

Kompozytor i lider byłego zespołu instrumentalnego SUNDARAM, którego klip Podróż do Granatu/Journey to the Dark Blue uczestniczył jako jedyny przedstawiciel Polski w międzynarodowym Guitar Gods Festival (2016)

Kompozytor i wykonawca m.in. muzyki do spektaklu „Królowa Śniegu” granego w Teatrze Królewskim. Kompozytor i wykonawca muzyki do spektaklu „Muzyka o Małym Księciu”, który uczestniczył w III Międzynarodowym Festiwalu Teatru „Wschód-Zachód” w Krakowie (2016).

Modlitwa w Górach:

Podróż do Granatu:

Ananta:
https://www.youtube.com/watch?v=eP7r1pdQQyk

Marcin Kurcbuch (Kamyk Biały) – Łódź

Poeta młodego pokolenia, który z powodzeniem wydaje swoje książki. W jego dorobku: zbiór opowiadań „Oczyszczenia” (wkrótce nowe wydanie!) oraz tom wierszy „Przyglądam się”. Kolejną książką poetycką była „Operacją niebo” (2017). Na portalu Poezja.Sztuka.com Marcin Kurcbuch znalazł się na liście wyróżnionych twórców. Poeta czeka na wydanie kolejnej książki „Nasilenie wiosenne”, która zgodnie z tytułem, ukaże się wiosną 2018. Jest w trakcie pisania pierwszej powieści. Lubi czytać zarówno znanych poetów XX wieku, jak np. Mirona Białoszewskiego i Wisławę Szymborską, jak i tych, którzy jako poeci zaistnieli dopiero w XXI wieku, a mianowicie: Kaję Kowalewską, Kacpra Płusę, Darię Dziedzic, Macieja Bujanowicza, Monikę Milczarek, czy Dariusza Staniszewskiego. Z prozy lubi powieści Stephena Kinga, Williama Whattona i Moniki Sawickiej. Jest jednym z administratorów portalu poezja-sztuka.com.

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DGe4ZokM8744&h=ATO3VW3wd_lU5rS5BKgScdezL40p5nMyCTyT36lEalQ10qFyf52_oPzyXweEow386F2STqZ44JRTIacVe3W0IthREQwtMwhAYfFhMXtmpx5zcgbT_-difbihpsPR951od7s0OmfTgXc1

Przynieście ze sobą gotówkę. Na pewno się przyda!