PORANEK FAMILIJNY w DKŚ

Teatr Ptasie Melodie „Niebrzydkie Kaczątko i magiczna szafa”, spektakl dla dzieci od 3 lat; scen. i reż.: Natalia Rewieńska, Natalia Szulc

oraz
Warsztaty artystyczne, prowadzenie: Klawa Planeta

bilety: 15 PLN
_ _ _ _ _

O spektaklu:

W stawie, pośród kaczeńców i gęstego tataraku, kacza mama szykuje obiad dla swych ukochanych kaczych synów. Między braćmi dochodzi do sprzeczki. Pysio, który czuje się samotny i niepotrzebny, wchodzi do szafy, by znaleźć tam schronienie przed nieprzyjaznym światem. Ale nie jest to byle jaka szafa… Ta akurat jest magiczna! Pysio wypowiada na głos życzenie i znajduje się nagle w miejscu, gdzie nikt nikogo nie wyśmiewa i wszyscy są dla siebie serdeczni.
Bajka Teatru Ptasie Melodie wskazuje dzieciom prawidłowe wzorce zachowań w stosunku do drugiego człowieka i unaocznia, jak łatwo możemy zranić kolegę. Jest to spektakl, który uświadamia, jak ważne jest to, by dbać o siebie nawzajem. Spektakl – przede wszystkim – o tolerancji.

www.teatrptasiemelodie.pl
_ _ _ _ _

O warsztatach:

Po spektaklu odbędą się 30-min. warsztaty artystyczne przygotowane i poprowadzone przez animatorów z Klawej Planety. Na uczestników zajęć czeka wyprawa do magicznej szafy! Za jej pomocą każdy będzie mógł się przenieść do wyśnionego i wymarzonego miejsca! Warsztatom będzie towarzyszyła zabawa z bańkami mydlanymi.

www.teatrptasiemelodie.pl