UWAGA! W związku z panującą epidemią koronawirusa, informujemy, że koncert Rosalie. w Niebie odbędzie się 9 października. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Mamy nadzieję, że jest to już ostateczny termin warszawskiego koncertu i w październiku razem będziemy mogli wysłochać na żywo materiału z płyty „IDeal”. Wybaczcie niedogodności. Jednocześnie bardzo dziękujemy za cierpliwość. Pamiętajcie, że zatrzymując bilet na koncert na nowy termin wspieracie Artystów!

Po dwóch latach od premiery „Flashback” Rosalie. wraca z nową płytą! Pierwszy raz nowe nagrania na żywo, w rozszerzonym składzie, usłyszmy podczas wiosennej trasy koncertowej!

Rosalie. – Chmury:

BILETY:
https://www.biletomat.pl/pop-rock/rosalie-warszawa-8883/

Rosalie. Piosenkarka i autorka tekstów, której styl – balansujący między mainstreamem a undergroundem – bywa najczęściej określany jako alternatywne R&B z wpływami soulu, elektroniki oraz hip-hopu. Na swoim koncie ma dwa wydawnictwa – Enuff EP i album Flashback (Alkopoligamia.com), a także wspólne nagrania m.in. z Taco Hemingwayem, Mesem, Otsochodzi czy duetem Catz ‚N Dogz. W 2018 nominowana do nagrody Fryderyka w kategorii DEBIUT ROKU. W 2020, nakładem DEF JAM Recordings Poland ukaże się jej kolejny album i to w większości nowe nagrania usłyszmy podczas wiosennej trasy koncertowej.

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły już 16 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych.
Osoby, poniżej 16-tego roku życia mogą wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną.
Opiekun również musi posiadać bilet.