Spotkanie tylko dla osób dorosłych!

Parafilie, zboczenia, perwersje: ekshibicjonizm, wojeryzm, nekrofilia, zoofilia, sadyzm, asfiksjofilia, elektrofilia, raptofilia i wiele więcej. Gdzie przebiega granica między urozmaiceniem życia seksualnego a zagrożeniem zdrowia lub życia, czy zgoda drugiej osoby oznacza przyzwolenie na wszystko i jak na nietypowe praktyki seksualne zapatruje się wymiar sprawiedliwości? Najciekawsze sprawy z Polski i zagranicy bogato ilustrowane zdjęciami i cytatami z akt postępowania przedstawi Anna Winczakiewicz.

Anna Winczakiewicz – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i doktorantka w Instytucie Nauk Prawnych PAN. Adwokat w Izbie Adwokackiej w Warszawie, prowadzi własną kancelarię specjalizującą się w prawie karnym. Jest również Prezesem Towarzystwa Inicjatyw Prawnych i Kryminalistycznych Paragraf 22. Do jej zainteresowań naukowych należy zagadnienie pomyłek wymiaru sprawiedliwości, przestępstw seksualnych oraz nieszczęśliwego wypadku jako przyczyny śmierci.

https://www.facebook.com/towarzystwoparagraf22/

Wstęp wolny, można rezerwować miejsca siedzące przez fan page Worka Kości – nie pod postem, nie pod wydarzeniem, tylko przez messenger.
Ilość miejsc ograniczona.
Rezerwacja wygasają na 20 minut przed wydarzeniem, jeśli osoby z rezerwacji się nie pojawią.