„Między żartami” to nowy cykl spotkań stand-upowych w Warszawie. Rozmaici komicy, odmienne spojrzenia na świat, wiele różnych żartów, a co pomiędzy nimi? Zapraszamy, aby przyjść i przekonać się samemu co się czai między żartami.
Po występie odbędzie się rozmowa – pogadamy trochę z naszym gościem na tematy okołokomediowe i nie tylko. Zadawanie pytań i spożywanie alkoholu w trakcie rozmowy mile widziane.

Wystąpi:
Michał Kutek – z wykształcenia prawnik, od trzech lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Trochę w nim goryczy i rozczarowania; sobą oraz światem, podoba nam się to. Aktywnie działa na scenie poznańskiej.

Przed występem odbędzie się także openmic – ilość miejsc ograniczona. Chętnych prosimy o zgłoszenia u gospodarza sceny, na fanpage Mieszko Minkiewicza.

16.10.2018
19:00
Club Boho 22 (Żurawia 22)
Bilety: 20zł/25zł w dniu imprezy
Zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona. Impreza dla widzów dorosłych.

Centralna Spółdzielnia Komediowa to nowy punkt na kulturalnej mapie Warszawy! W Spółdzielni obejrzysz spektakle improwizowane, stand-up, kabaret literacki, monodramy komediowe, a to wszystko w samym centrum stolicy, na klimatycznej, kameralnej scenie, w gościnnych progach klubu Boho22 przy ul. Żurawiej 22. Gramy dla Was w każdy czwartek i niedzielę, a także w niektóre wtorki 😉 Zapraszamy do Spółdzielni – bawcie się dobrze!

Organizator

Centralna Spółdzielnia Komediowa