Distorted Agency prezentuje:

Still Corners (UK)

Duet Grega Hughesa i Tessy Murray wystąpi po raz pierwszy w Warszawie w związku z trasą promującą piątą płytę długogrającą zespołu, której premiera została wyznaczona na 8 maja.

BILETY:
https://www.biletomat.pl/koncerty/still-corners-warszawa-8936/ (on-line i kolekcjonerskie)
https://going.pl/still-corners
https://goout.net/pl/bilety/still-corners/vfxf/
oraz stacjonarnie w salonach Empik.

Still Corners powstało jako owoc przypadkowego spotkania na dworcu w Londynie Amerykanina Grega Hughesa i Brytyjki Tessy Murray w 2009 roku. Pierwsze single ukazały się rok później i cieszyły się takim powodzeniem, że 2011 zespół wydał debiutancki longplay „Creatures of an Hour“ w barwach Sub Pop. W 2013 ukazało się „Strange Pleasures“ zawierające hit „The Trip“.
Kolejny album „Dead Blue“ (2016) nagrany został po wyprowadzce Grega i Tessy z Londynu nad angielskie morze i ukazał się w założonej przez zespół Wrecking Light Records. Dwa lata później światło dzienne ujrzała płyta „Slow Air“, z której pochodzi ostatni przebój zespołu „Blue Lagoon“. Premiera najnowszego dzieła duetu została zaplanowana na 8 maja 2020.
Nieoczywiste połączenie dream-popu, americany, fascynacji Beach Boysami, Roxy Music, Vangelisem, Ennio Morricone czy synth-popem zyskało sobie fanów na całym świecie. Porównania do takich współczesnych artystów jak Lana Del Ray, Cigarettes After Sex, Khruangbin czy Beach House nie do końca wyczerpują opis fenomenu jakim jest brzmienie Still Corners. Obrazu dopełnić może tylko wizyta na koncercie zespołu.

REGULAMIN: http://tiny.cc/78bzgz