GOING BEYOND – ZRÓB KROK DALEJ! 🏃‍♀️🏃‍♂️

Weź udział w pierwszej warszawskiej edycji TEDxKids@AcademyInternational! ❌

Przyjdź i zobacz młodych ludzi, którzy wyszli poza schemat, przekroczyli swoje granice 🔴, mają odwagę i pasję, by mimo przeszkód iść naprzód 🏃‍♀️🏃‍♂️

Posłuchaj ich historii o tym, co przeżyli lub czego dokonali, a być może znajdziesz motywację, aby zmieniać swoje życie i otoczenie na lepsze.

Zobacz wyjątkowych, młodych superbohaterów, którzy z otwartością, tolerancją i odwagą wychodzą do świata i dzielą się swoim doświadczeniem na scenie ❌ TEDxKids@AcademyInternational.

Zrób krok dalej i potwierdź udział w wydarzeniu. Bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami na temat TEDxKids@AcademyInternational ❌. A jeśli chcesz wejść na widownię naszej konferencji, koniecznie wypełnij formularz http://bit.ly/tedxkidsacademyinternational. Masz szansę zdobyć darmowe zaproszenia dla siebie i swoich bliskich 🔴

Zrób krok dalej 🏃‍♀️🏃‍♂️ i koniecznie udostępnij wydarzenie wśród swoich znajomych, a być może razem znajdziecie inspirację w opowieściach młodych superbohaterów.

Zapraszamy do wejścia na widownię TEDxKids@AcademyInternational ❌ dzieci, młodzież i dorosłych, więc rozważ przybycie z całą rodziną!

—————————————————————

Organizatorem TEDxKids@AcademyInternational jest warszawska sieć dwujęzycznych, niepublicznych placówek edukacyjnych Academy International. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy oraz Międzynarodowa Kapituła Orderu Uśmiechu i Instytut Praw Dziecka im. Janusza Korczaka.

Patronatu medialnego użyczyła nam Gazeta.pl oraz portal eDziecko.pl, dzięki którym będziecie mogli być na bieżąco z naszych wydarzeniem, także poza strefą Facebooka.

TEDx to niezależnie organizowane wydarzenie na licencji TED. Nie jest to oficjalna konferencja TED, ale jedna z wielu imprez TEDx – globalnej inicjatywy, w ramach której fani organizują lokalne spotkania poświęcone szerzeniu inspirujących i wartościowych idei.