Kolejna impreza z cyklu „THE DJ” • powrót do czasów, w których liczyły się umiejętności i zawartość dj-skiego case-a • tym razem za gramofonami:

• Dj Falcon1 /5 tytułów Mistrza Polski IDA
• DJ Spike / Break Da Funk
• DJ MISTY /gospodarz cyklu /Soul Service

Hiphopowe klasyki z winyli • w miksie najlepszych turntablistów

wstęp 10 zł
#thedj

DJ FALCON1
DJ / turntablista/producent, na scenie od 2003 roku. Aktywna postać bitew DJ-skich i turntablistycznych, posiadacz 5 tytułów Mistrza Polski IDA.
Ma na koncie kilkaset imprez w całym kraju, od największych festiwali przez wszelkiego rodzaju kluby po najciemniejsze piwnice. Grał także w Czechach, Holandii, Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jego sety to wypadkowa fascynacji turntablismem, klasycznym hip­hopowym brzmieniem oraz szeroko pojętą elektroniką. Jako party DJ nie stroni od niczego, co niesie ze sobą dobry vibe.
Jako turntablista współpracuje z czołówką polskiej sceny hip­hopowej i nie tylko, jest członkiem ekipy JWP/BC. W 2015 wystąpił z Michałem Urbaniakiem w polskiej edycji Boiler Room. Jest także jednym z DJ­ów odpowiedzialnych za jubileuszowy „PROSTO Mixtape 15”.
Razem z Dj-em Kebsem jest założycielem SPINLAB DJ SCHOOL. W 2017 wygrał bitwę DJ-ską „CutFest” w Los Angeles w kategorii Beat-Juggling.
VIDEO – www.youtube.com/FALCON1official
AUDIO – www.soundcloud.com/djfalcon1
& www.mixcloud.com/funkyfalc
FACEBOOK – www.facebook.com/falcon1yo

DJ SPIKE (BREAK DA FUNK)
Grafik, DeeJay, Producent muzyczny, organizator imprez. Support’ował takie gwiazdy jak: RUN DMC (USA), Africa Bambaataa (USA), The Herbalizer (GB), us3 (GB), A-Skilz (GB), JFB (GB), Krafty Kuts (GB), 6TOYS (GB), Ugly Duckling (USA), Talib Kweli (USA), Jungle Brothers (USA), Dilated Peoples (USA), Saian Supa Crew (Francja), Looptroop (Szwecja), Stanton Warriors(GB), DrumAttic Twins (GB), Scratch Pervers (GB), Speech Defect (Szwecja), Dj.FORMAT (GB), DJ.Marc Hype-Jim Dunloop (Niemcy), Dj.Dr.Groove-DJ.Static-WEFUNK RADIO (Canada), DJ.DK-NINJA TUNE (GB), DJ.KENTARO (JAP).
Zagrał na takich festiwalach jak – Sun Dance Festival (Estonia), Lille 3000 (Francja), Dance SUMMIT – MOON LIGHT FESTIVAL (LOTWA-RIGA)
Rezydent największych zawodów breakdansowych w kraju WARSAW CHALLENGE. Współpracuje z firmą RED BULL, FIAT, SONY -(OPRAWA MUZYCZNA). Współzałożyciel kolektywu DEE-JAYskiego BREAK DA FUNK. Nagrał gościnnie płyte z Justyną Steczkowską – DZIEŃ I NOC, Mariką-Plenty. Współtwórca przedstawienia edukacyjnego HISTORIA DEE-JAY’a wystawionego w ponad 200 szkołach podstawowych, przedszkolach i liceach w całej Polsce. Maluje GRAFFITI od 1990r. Na koncie ma zdobycie drugiego miejsca w ogólnoeuropejskich zawodach graffiti WRITE 4 GOLD w ekipie MIAMI VICE. Zagrał krótki epizod w filmie Juliusza Machulskiego – ILE WAŻY KOŃ TROJAŃSKI. Współpracował przy tworzeniu scenografii do filmu Papcia Chmiela Tytus Romek i Atomek – Wśród Złodziei Marzeń. Założył takie zespoły jak COUNTERCLOCKWISE, Siła DŹWIĘQ, Stare Miasto oraz BreakDaFunk Orchestra zespół grający na żywo muzykę funk opierający się na czystej improwizacji. Kultywuje grę tylko i wyłącznie z płyt VINYLOWYCH. TOURNTABLISTA-SKRECZER. Za gramofonami od 1997.
www.facebook.com/pg/DjspikeBreakDaFunkSilaDzwieqFunkkrok/