The Rumjacks
(Sydney, Australia)
Pochodzą z Sydney. Grają celtyckiego punka. Fanów mają wszędzie. The Rumjacks, bo o nich mowa, odwiedzą Warszawę na koncercie klubowym pod koniec października.

Choć są z miejsca, które z większości punktów na Ziemi wydaje się końcem świata, podbili serca ludzi spod każdej szerokości geograficznej. Celtic punkowa formacja dowodzona przez charakternego wokalistę Frankiego McLaughlina istnieje od końca 2008 r. i ma na koncie trzy duże albumy oraz dwie EPki. Łącząc żywiołowe, punkowe granie z folkową swobodą i zaraźliwym uwielbieniem dobrej zabawy, Australijczycy wpisują się w niszę, wyznaczoną wcześniej dokonaniami takich formacji jak Dropkick Murphys, The Real McKenzies czy Flogging Molly. Z drugiej strony, nie sposób jej jednak odmówić własnego sznytu. Niewątpliwa w tym zasługa obecności w brzmieniu The Rumjacks takich instrumentów jak banjo, mandolina czy buzuki. Piosenki kwintetu wypełniają przede wszystkim radość, poczucie braterstwa i muzycznej wspólnoty, które udzieliły się już tysiącom ludzi na całym świecie. Z wami będzie podobnie.

Patron Saint O’ Thieves (Official Music Video)

http://www.therumjacks.com/
https://www.facebook.com/TheRumjacks
https://therumjacks.bandcamp.com/

The Offenders powstało we Włoszech pod koniec 2005 roku. Kiedy wydali swój pierwszy długogrający album „Hooligan Reggae“, nie mieli pojęcia, że zostanie on klasyką na europejskiej, podziemnej scenie ska. Szybko zaczęli dostawać mnóstwo propozycji koncertowych. Wtedy też podpisali pierwszy poważny kontrakt z wytwórnią Grover Records (która wydała „Action reaction“ w 2009 roku) i przeprowadzili się do Berlina. Tak zostało do dziś. Ich nowy wydawca – Destiny Records też jest z Berlina.

CF98 (Kraków)
Jeśli marzysz o tym, aby w środku dołującej, deszczowej jesieni przenieść sie do słonecznej Kalifornii, to koncert tej ekipy pozwoli Ci chociaż pozornie zrealizować to marzenie. Ich muzyka to melodyjny, wpadający w ucho punk, przy którym odruchowo masz ochotę sięgnąć po deskorolkę i beztrosko przemierzać słoneczny bulwar w Hermosa Beach. Na koncie mają 5 świetnych albumów, z czego ostatni, bardzo dobrze przyjęty – „Story Makers” – miał premierę w 2017 roku. Koncertowali zarówno na dużych scenach festiwalowych (Jarocin, Coke Live Music, Rock in Area, Rock in Summer), jak i w małych klubach. Grali u boku klasyków gatunku, takich jak Good Riddance, Ignite, Billy Talent, Rise Against, Bad Religion, Funeral for a Friend czy Cancer Bats.

25.10.2018 (czwartek)
Klub Pogłos
godzina 19:00
bilety:
55 – pierwsza pula (100 sztuk) – WYPRZEDANA
65 – druga pula – w sprzedaży
75 – w dniu koncertu na bramce
https://goingapp.pl/evt/1817280/the-rumjacks-the-offenders-cf98