Zajęcia teatralne, wokalne, a może montaż filmów? W Białołęckim Ośrodku Kultury każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieciaki przekonają się, że każde z nich, jeśli tylko chce, może być artystą, a dorośli będą mogli na nowo odkryć drzemiący w nich potencjał.

W Białołęcki Ośrodek Kultury jest miejsce na uczenie się, eksperymentowanie, ale też na popełnianie błędów. Nikt nikogo nie ocenia, ważny jest proces, a nie rezultat. Dzięki temu uczestnicy zajęć nie tylko rozwijają swoje pasje, ale także budują wiarę w siebie i we własne możliwości.

Wartość oferty artystycznej i edukacyjnej BOK-u stanowią ludzie: praktycy i pasjonaci prowadzący zajęcia, z ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami pedagogicznymi. Dzięki temu warsztaty odbywają się na najwyższym poziomie, a uczestnicy mogą uczyć się od najlepszych.

Zajęcia w Białołęcki Ośrodek Kultury wyróżnia także profesjonalne zaplecze techniczne i lokalowe: dwie duże, w pełni wyposażone, nowoczesne sale widowiskowe, będące naturalnym środowiskiem do rozwijania sekcji artystycznych: teatralnych, wokalnych, tanecznych, ale też zaplecze związane z nowymi mediami: produkcją i montażem filmów czy reportażem fotograficznym.

W nadchodzącym roku szkolnym 2017/2018 BOK zaprasza na zajęcia, które pobudzą kreatywne sfery osobowości, rozwiną pamięć i motorykę, nauczą koncentracji i koordynacji, przygotują do egzaminów do szkół artystycznych i językowych. Rozpoczynające się właśnie zapisy oferują zajęcia m.in. z umuzykalnienia, śpiewu, gry na instrumentach, baletu, projektowania mody, warsztaty teatralne i całą paletę zajęć plastycznych.

☛ Szczegółowe informacje i zapisy on-line: www.bok.waw.pl/oferta.

★ ★ Wszystkich rodziców i dzieci, którzy chcą skorzystać z oferty BOK zapraszamy na spotkania organizacyjne:
☛ dla siedziby BOK przy ul Vincenta van Gogha 1 w dniach 6 i 13 września 2017 (środy) o godz. 19:00.
☛ dla placówki BOK przy ul. Głębockiej 66 w dniach 5 i 12 września 2017 (wtorki) o godz. 19:00.

ZAPRASZAMY!