Wystąpią:

HUMAN RIGHTS
Human Rights to hardcore-punk’owa załoga z Warszawy-Pragi. Dzika, energetyczna muzyka oraz pozytywne i proste w przekazie teksty wynikające z irytacji na coraz bardziej nachalne próby manipulacji naszym życiem, powszechne szczucie jednych ludzi na innych, tylko ze względu na odmienności, różnice płci, poglądów, wyznaniowe czy narodowościowe. Jest więc ogień, jest trochę melodii i wpadające w ucho refreny mówiące o wolność, szacunku, współczuciu, tolerancji – czyli o tym wszystkim o czym coraz częściej zapominamy przygniatani brutalną i zakłamaną rzeczywistością, manipulowani politycznymi hasłami, obietnicami i łgarstwami.
https://www.facebook.com/HumanRightsBand

RHL ANSAMBL
Rhl Ansambl to nowy zespół Janusza Reichela niegdyś gitarzysty znanego nowosądeckiego zespołu punkowego ZiMA oraz działalności solowej. W zespole udzielają się: Tomasz Bąk na gitarze basowej oraz Jarosław Urbanowski na perkusji. Grupa oprócz nowych kompozycji wykonuje także piosenki Janusza, zespołu ZiMA oraz incydentalnie covery innych wykonawców.
https://www.facebook.com/rhlansambl

ULICZNY OPRYSZEK
Punkowy band ULICZNY OPRYSZEK powstał w 1991 roku w małej miejscowości Nowy Tomyśl w województwie Wielkopolskim.
Kapela zagrała wiele koncertów na terenie całego kraju, w tym na „Przystanku Woodstock” w 2004 (duża scena) i 2013 (wioska Kryszny) oraz w Jarocinie w roku 2005 na PRL Festiwalu zdobywając nagrodę jury. Zespół wystąpił także za granicą – na Słowacji, w Czechach, w Niemczech (Berlin i Hamburg) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn).
Na dorobek zespołu składa się 5 płyt studyjnych. Ostatnia „Na zawsze punk 2” została wydana w 2017 roku i zawiera 20 coverów zapomnianych starych polskich punkowych kapel. Po licznych zmianach personalnych obecny skład zespołu to: Bunt (vocal), Zielony (gitara), Pilon (bębny), Kogut (bass, chórki).
https://www.facebook.com/UlicznyOpryszekOfficial

Organizator

Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka