Zapraszamy na cotygodniowe spotkania w marcu na terenie malowniczego Jazdowa.

Jak zwykle nasze spotkania będą miały charakter wykładowo – warsztatowy. Będą trwały 90 minut, podczas których porozmawiamy o idei zero waste / less waste, zaproponujemy kilka praktycznych, prostych, tanich i bezpiecznych dla środowiska i zdrowia rozwiązań.

Zaprosimy Was do wspólnego przygotowania m.in. kosmetyków oczyszczających i odżywiające ciało – wiosenny detoks. Dla tych, którzy jeszcze nie mają – zrobimy woskowijki i świece z węzy pszczelej. Przygotujemy się także na wiosenne porządki domowe – wykonamy uniwersalny środek czyszczący na bazie octu i pastę a’la cif, a na podróż chusteczki wielorazowe dezynfekujące.

Na nasze spotkania obowiązują zapisy, prosimy o zapisy poprzez Evenea:
5/03 https://app.evenea.pl/event/jazdowwiosennydetoks/
19/03 https://app.evenea.pl/event/jazdowwoskowijkaswiece/
26/03 https://app.evenea.pl/event/jazdowchusteczkipastaczyszcz/

Na Osiedlu Jazdów nie ma miejsc parkingowych dla uczestników wydarzeń. Zachęcamy do przyjazdu komunikacją miejską lub rowerem.

Udział w warsztatach jest dobrowolny i bezpłatny. Wzięcie udziału w warsztacie oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, wizerunku i adresu e-mail w celu zamieszczania, udostępniania i rozpowszechniania mojego wizerunku w związku z udziałem w warsztatach, konkursach, otrzymywania newslettera z adresu lessmessconcept@gmail.com oraz innych zbiorowych zgromadzeniach związanych z promowaniem warsztatów Less Mess Concept. Zgoda dotyczy wykorzystania wizerunku na: materiałach informacyjnych i reklamowych na profilu Less Mess Concept w serwisach społecznościowych (Instagram, Facebook) zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Wyrażenie zgody jest jednoznaczne z tym, iż fotografie, filmy, prace plastyczne lub nagrania mogą zostać umieszczone na profilach społecznościowych Less Mess Concept oraz wykorzystane w materiałach promocyjnych i publikacjach. Zrzekam się niniejszym wszelkich roszczeń (istniejących i przyszłych), w tym również o wynagrodzenie względem Less Mess Concept z tytułu wykorzystywania wizerunku/prac plastycznych/głosu/nagrań/moich wypowiedzi na potrzeby określone w oświadczeniu.

Organizator

Dom Kultury Śródmieście – Rotacyjny Dom Kultury na Jazdowie