10-lecie Kraków Street Band & Goście, 23.09.2023, Klub Stodoła

TIMETABLE:
19:00 – otwarcie drzwi
20:00 – Wojtek Szumański (support)
20:50 – Kraków Street Band + goście

Goście specjalni: Wojtek Waglewski, Kwiat Jabłoni, Marek Raduli i Jorgos Skolias
Support: Wojtek Szumański

🎟️🎉 BILETY: bit.ly/KrakowStreetBand_10lecie

10-lecie Kraków Street Band & Goście: Wojtek Waglewski, Kwiat Jabłoni, Marek Raduli i Jorgos Skolias w Klubie Stodoła!

Po spektakularnym sukcesie koncertu z okazji 10-lecia w rodzinnym Krakowie, Kraków Street Band ogłasza kolejne muzyczne przedsięwzięcie. W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie fanów, zespół wystąpi z tym samym programem również w stolicy! Warszawski koncert, z udziałem wyjątkowych gości specjalnych, odbędzie się 23 września 2023 w Klubie Stodoła. Na scenie do KSB dołączą: Wojtek Waglewski, Kwiat Jabłoni, Marek Raduli i Jorgos Skolias. Zabrzmią zarówno utwory znane z energicznych koncertów formacji jak i nowe aranżacje piosenek zaproszonych gości. Bilety dostępne w sprzedaży!

Kraków Street Band to zespół, który w ekspresowym tempie stał się wizytówką zarówno swego rodzinnego miasta, jak i polskiej sceny muzycznej. Grupa od kilku lat nie zwalniając tempa zdobywa coraz większą popularność, zgrabnie balansując między nowoczesnym folkiem, jazzem i bluesem. Zespół zagrał niezliczoną ilość koncertów zarówno klubowych, jak i festiwalowych (m.in. Pol’and’Rock, czy węgierski Sziget), a płyta „Going Away” otrzymała nominację do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Blues / Country.

W trakcie pełnego emocji koncertu w Warszawie, zespół wykona swoje największe przeboje, które zdobyły uznanie fanów na przestrzeni ostatniej dekady. Jednak to nie koniec niespodzianek! Na scenie Klubu Stodoła nie zabraknie także wyjątkowych gości specjalnych, którzy wspólnie z zespołem zapewnią niezapomniane wrażenia muzyczne. Wśród zaproszonych gwiazd znaleźli się znani i cenieni artyści: Wojtek Waglewski, Kwiat Jabłoni, Marek Raduli i Jorgos Skolias. To połączenie talentów gwarantuje wyjątkowe interpretacje znanych utworów Kraków Street Band oraz nowe, oryginalne aranżacje piosenek zaproszonych gości.

Bilety na jubileuszowy koncert Kraków Street Band w Klubie Stodoła, z udziałem gości specjalnych są już dostępne w sprzedaży!

10-lecie Kraków Street Band & Goście: Wojtek Waglewski, Kwiat Jabłoni, Marek Raduli i Jorgos Skolias
23 września 2023, Klub Stodoła
ul. Batorego 10, Warszawa
Bilety dostępne w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej:
www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

——

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: kontakt@ticketclub.pl

https://www.facebook.com/events/246429334703370/

Udostępnij to wydarzenie
Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia