Alessandra – The Queen Of Kings Tour, 01.02.2024, Klub Stodoła

TIMETABLE:
18:00 – otwarcie drzwi

🎟 BILETY – bit.ly/Alessandra_BILETY

Promotor: Live Nation Polska

Mając zaledwie 20 lat, Alessandra – w połowie norweska, w połowie włoska piosenkarka i autorka tekstów – urzekła publiczność swoim silnym wokalem i potencjałem gwiazdy.

Pasja do muzyki zawsze płonęła w tej młodej artystce. Od czasu wygrania swojego pierwszego konkursu piosenki w wieku zaledwie 6 lat, Alessandra wiedziała, że scena jest miejscem, w którym się rozwija i czuje jak w domu. Jej pragnienie tworzenia i występowania doprowadziło ją w końcu do jej drugiego domu, Norwegii.

“I’ve always felt music in a very special way. A chord progression or a specific note can make me cry cause I feel it so intensely. So when I write songs, there is a lot of passion and thoughts put into it. I also like to combine Norwegian and Italian culture. We tend to look at life differently, so I like to mix the two different cultural perspectives together and see where it takes me.”

Jednym z największych życiowych aspiracji Alessandry jest szerzenie przesłania o miłości do siebie. Temat tak bliski jej sercu, że uważa, iż powinien być nauczany w szkołach.
Z zamiarem zainspirowania innych do bycia pewnymi siebie i życzliwymi dla siebie, powstał euforyczny hymn miłości do samego siebie Queen of Kings.

“Why isn’t self-love taught in school? People go to therapy to learn how to practice self-love, so to me it’s mad that it’s not part of the school curriculum. I want to use my music to spread the message of loving yourself and finding your confidence, but I want it to be said in a fun and sassy way. I hope to be a role model that inspires others to love themselves and maybe one day might contribute to making self-love a part of the curriculum.”

Nie trzeba było długo czekać, aby Alessandra stała się sławna w Norwegii wraz z wydaniem jej mocnego debiutanckiego singla, który przekroczył zdumiewającą liczbę 55 milionów streamów na wszystkich platformach. Piosenka zyskała również popularność po tym, jak stała się viralem na TikToku – gdzie wygenerowała miliony polubień i ponad 250 milionów wyświetleń.

Z udanym debiutanckim singlem w rękach, Alessandra potwierdziła, że zasługuje na tytuł gwiazdy, wykonując piosenkę podczas krajowego konkursu finałowego. Jej potężny wokal w połączeniu z niezwykłą prezencją sceniczną i charyzmą daje występ, który emanuje pewnością siebie i jakością gwiazdy porównywalną do takich gigantów branży jak Lizzo czy Ariana Grande.

https://www.facebook.com/events/6234351329951710/

Udostępnij to wydarzenie
Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia