Asaf Avidan – Ichnology solo tour 2023, 11.12.2023, Klub Stodoła

TIMETABLE:
19:00 – otwarcie drzwi
20:00 – początek wydarzenia

BILETY – bit.ly/AsafAvidan_BILETY

Asaf Avidan w grudniu w Klubie Stodoła w ramach trasy „Ichnology solo tour 2023”!

Asaf Avidan ponownie wystąpi w Polsce! Po pięciu latach od ostatnich koncertów charyzmatyczny artysta powraca na scenę z trasą „Ichnology Solo Tour”, w ramach której już 11 grudnia 2023 roku zaśpiewa w warszawskim Klubie Stodoła. Avidan jest znany z płynnego poruszania się między pełnymi czułości serenadami, wciągającymi opowieściami i energetyczną wirtuozerią. Jego występy to zjawisko, które koniecznie trzeba zobaczyć na żywo. Bilety na koncert Asafa Avidana w Warszawie są już dostępne w sprzedaży!

Asaf Avidan to izraelski wokalista, autor tekstów i kompozytor, a także były lider zespołu Asaf Avidan & the Mojos. Najważniejsze elementy jego twórczości to folk, rock i blues. Urodził się w Jerozolimie w rodzinie dyplomatów, ale pierwsze lata życia spędził na Jamajce. Jego debiutem był wydany w 2006 roku minialbum „Now That You’re Leaving”, który zawierał piosenki napisane po rozpadzie jego długotrwałego związku. Na pierwszych koncertach artysty wsparli go zaprzyjaźnieni muzycy, co zapoczątkowało powstanie zespołu Asaf Avidan & the Mojos. Pierwszy album grupy, zatytułowany „The Reckoning”, ukazał się w 2008 roku i zdobył status złotej płyty. Po wydaniu trzech albumów zespół zawiesił działalność, jednak Asaf Avidan postanowił kontynuować swoją solową karierę. Przełom nadszedł w 2012 roku, kiedy utwór „The Reckoning Song” został zremiksowany przez berlińskiego producenta DJ-a Wankelmute’a i wydany jako „One Day”. Nagranie to zdobyło ogromną popularność i osiągnęło szczyty list przebojów w Austrii, Niemczech i Szwajcarii. Następne cztery solowe albumy artysty utrwaliły jego pozycję na scenie i zdobyły uznanie publiczności w wielu krajach na całym świecie. Ostatnim wydawnictwem Avidana jest album zatytułowany „Live At the Acropolis”, który został zarejestrowany podczas koncertu w Atenach.

11 grudnia 2023 Asaf Avidan ponownie zagości na scenie Klubu Stodoła w Warszawie, gdzie zaprezentuje swoje niezwykłe umiejętności sceniczne w ramach trasy „Ichnology Solo Tour”. Bilety na ten wyjątkowy koncert są już dostępne w sprzedaży. Nie przegap okazji, by zobaczyć jednego z najbardziej charyzmatycznych wokalistów na żywo!

Więcej o artyście:
https://www.asafavidanmusic.com/
https://www.facebook.com/asafavidanmusic/
https://www.instagram.com/asafavidanmusic/
https://www.youtube.com/channel/UCAtSxW7FSDbzZqD-my6UW2A
https://open.spotify.com/artist/7t51dSX8ZkKC7VoKRd0lME

Asaf Avidan – Ichnology solo tour 2023
11 grudnia 2023, Klub Stodoła
ul. Batorego 10, Warszawa
Bilety dostępne w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej:
www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

——

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: kontakt@ticketclub.pl

https://www.facebook.com/events/1273931770216754/

Udostępnij to wydarzenie
Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia