B.I – 2023 B.I 1ST EUROPE TOUR LOVE OR DIE, 30.09.2023, Klub Stodoła

TIMING:
18:00 OTWARCIE DRZWI
19:30 DJ SUPPORT
20:30 B.I

B.I

POŁUDNIOWOKORAŃSKI MUZYK WYSTĄPI W POLSCE

30.09.2023 – WARSZAWA – Klub Stodoła

Promotor: Live Nation Polska

BILETY W SPRZEDAŻY OD 21 LIPCA 2023
Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 19 lipca o godz. 10:00

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 20 lipca o godz. 12:00

Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 21 lipca na www.ticketclub.pl o godz. 10:00

B.I to południowokoreański muzyk, piosenkarz, autor tekstów oraz producent, który wydaje muzykę pod szyldem własnej wytwórni 131 Label. Od czasu wydania swojego pierwszego solowego albumu w 2021 roku, B.I wywołał poruszenie w branży muzycznej dzięki różnym osiągnięciom na skalę globalną. „Illa Illa” z jego debiutanckiego albumu „Waterfall” był pierwszym teledyskiem solowego artysty K-pop, który osiągnął 10 milionów wyświetleń na YouTube w ciągu 24 godzin od premiery, a magazyn Time uznał go za jeden z najlepszych albumów K-pop roku. B.I jest pierwszym azjatyckim i k-popowym artystą, który wystąpił w serii GLOBAL SPIN na Grammy.com.

B.I zawsze miał jasną wizję wpływu, jaki chce wywrzeć swoją muzyką, która obejmuje przesuwanie granic koreańskich muzyków z kategorii K-Pop na bardziej globalną platformę. Współpracując z najlepszymi profesjonalistami w branży, których misją jest globalizacja koreańskiej muzyki przy jednoczesnym zachowaniu autentycznej tożsamości, B.I ma nadzieję, że jego muzyka połączy świat. Kiedy należał do zespołu iKON wyprodukował rewelacyjne przeboje takie jak „My Type”, „Love Scenario” i „Goodbye Road”, zdobywając ponad 400 milionów streamów na Spotify.

Jako utalentowany producent wyprodukował rewelacyjne przeboje dla iKON podczas swojej kadencji, w tym „My Type”, „Love Scenario” i „Goodbye Road”, zdobywając ponad 400 milionów streamów na Spotify.

Współpracował z wielokrotnie nagradzanymi producentami, takimi jak Stereotypes i Cory Enemy. Współtworzył z takimi artystami jak wschodzące gwiazdy Destiny Rogers i Tyla Yaweh przy globalnym singlu „Got It Like That”, a także z Bipolar Sunshine i indonezyjskim artystą Afganem, łącząc Wschód i Zachód w utworze „Lost at Sea”. Współpracując z nagrodzonymi Grammy producentami, takimi jak Stereotypes i Nic Lee, nad swoim globalnym albumem „Loved or Loved Part 1”, wydał „BTBT” z udziałem Soulja Boy i Devity, który ma ponad 100 milionów odtworzeni, a także znalazł się na szczycie 50 regionalnych list przebojów Spotify i został uznany za jedną z najlepszych piosenek k-popowych 2022 roku przez Times Magazine, NME i Teen Vogue.

Drugi studyjny album B.I „TO DIE FOR”, który ukazał się 1 czerwca, prezentuje pełen zakres emocji, które odczuwamy w młodości w stosunku do naszych marzeń, miłości i życia. Niektóre z tych historii B.I opowiada sam, a inne dzieli z artystami (Jessi, Crying Nut, BIG Naughty, Kid Milli i Lil Cherry) z niezliczonych gatunków.

https://www.facebook.com/events/1808959536173727/

Udostępnij to wydarzenie
Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia