Dziwna Wiosna, 14.12.2023, Klub Stodoła

TIMETABLE:
19:00 – otwarcie drzwi
20:00 – początek wydarzenia

BILETY – bit.ly/DziwnaWiosna_BILETY

Dziwna Wiosna w Klubie Stodoła w ramach Kilka Osób Przyszło 2 Tour!
Dziwna Wiosna, warszawskie trio pod wodzą Dawida Karpiuka, powraca do Klubu Stodoła! 14 grudnia zespół zagra w Warszawie swój ostatni koncert w ramach trasy Kilka Osób Przyszło 2 Tour, promującej ich drugi, nadchodzący album. Bilety na wydarzenie trafiły do sprzedaży!

Czekaliście na drugą płytę? My też! Tak, wiemy, miała się ukazać w zeszłym roku, ale za to ukaże się w tym!

Co się wydarzyło przez ten rok? Dziwna Wiosna zjechała Polskę wzdłuż i wzdłuż, zyskując sobie miano jednego z najlepszych zespołów koncertowych w Polsce. Koncerty Wiosny są jak lot w kosmos, jak podróż między biegunami: jest cisza i piękne melodie, jest wściekła energia i hałas.

Przede wszystkim jednak nasi trzej kosmiczni muszkieterowie: Dawid Karpiuk, Wojtek Traczyk i Łukasz Moskal, pracowali nad drugą płytą, która tym razem już na pewno wyjdzie jesienią i zmiecie nas i was z planszy. Aktualnie panowie wybierają 13 lub 14 numerów z OSIEMNASTU nagranych.

Tegoroczna część trasy Kilka Osób Przyszło 2 Tour obejmie dziesięć miast. Zapowiadamy od końca, bo z Dziwną Wiosną wszystko jest zawsze na odwrót.

Zatem uwaga:

Ostatni tegoroczny koncert Wiosna zagra w WARSZAWIE. A gdzie? W STODOLE OFC!

Kiedy? 14 grudnia!

Kto był w Stodole w zeszłym roku, pewnie jeszcze się nie pozbierał, dlatego zapowiadamy koncert odpowiednio wcześniej. Żebyście potem nie narzekali, że ominęło was najlepsze, najkosmiczniejsze rockandrollowe napierdalando w tym roku. Przygotujcie się na kosmiczne disco!

Antyradio objęło patronat nad trasą.

***

Dziwna Wiosna to warszawskie trio grające brudne i piękne rockowe piosenki. Gitarzysta i wokalista Dawid Karpiuk, perkusista Łukasz Moskal (Brodka, Sister Wood i jeszcze pół Polski) i basista Wojtek Traczyk (Maria Peszek, Gaba Kulka i jeszcze sto pięćdziesiąt jazzowych składów, bo Wojtek najbardziej lubi jazz) zaczęli grać razem w 2018 roku jako Superhuman Like Brando.

Wiosną 2020 roku, kiedy pandemia zamknęła miliardy ludzi w domach i pogrzebała stary świat, postanowili zacząć od nowa. Tak powstała Dziwna Wiosna. Zaczęli od „Niepewności”, wydanej w sierpniu 2020 piosenki, która jest historią o miłości, z walącym się światem w tle. Potem był jeszcze niepokojący „Sen”, przebojowe „Stracone” i „Odejdź”, „Miłość bez końca” i „Ostatnia noc lata”. Wszystkie te numery hulały w radiach jak szalone. W czerwcu 2021 zespół wydał swój debiutancki album, za który otrzymał nominację do Fryderyka. Latem zespół zagrał na największych festiwalach muzycznych w Polsce, takich jak Pol’and’Rock Festival, Męskie Granie, Olsztyn Green Festiwal oraz pojawił się na Tarczyński Arena jako suport zespołu Kings Of Leon. Drugi album zespołu planowany jest na jesień 2023 r.

Dziwna Wiosna
14 grudnia 2023, Klub Stodoła
ul. Batorego 10, Warszawa
Bilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej:
www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

——

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: kontakt@ticketclub.pl

https://www.facebook.com/events/1670630493442080/

Udostępnij to wydarzenie
Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia