“Hrabina Pączek” – muzyczny stand-up Joanny Kołaczkowskiej, 17.10.2023, Klub Stodoła

TIMETABLE:
18:00 – otwarcie drzwi
19:00 – Hrabina Pączek

🎟 BILETY: bit.ly/HrabinaPaczek_BILETY

17 października 2023 Klubie Stodoła odbędzie się muzyczny stand-up Joanny Kołaczkowskiej, jednej z najbardziej znanych i cenionych artystek polskiej sceny kabaretowej, znanej m.in. z kabaretu Hrabi oraz legendarnego kabaretu Potem. Podczas recitalu „Hrabina Pączek”, warszawska publiczność będzie miała okazję usłyszeć nowe piosenki artystki, przeplatane pełnymi dowcipu anegdotami. Joannie na scenie towarzyszyć będzie Łukasz Pietsch, aktor i muzyk kabaretu Hrabi. Bilety dostępne w sprzedaży!

Joanna Kołaczkowska to artystka kabaretu Hrabi. Postawny zmysł komiczny, niepowtarzalny styl i odporna na mozół poszukiwaczka radości. Jej marzeniem jest, by muzyka ją sponiewierała i wyrywała włosy. Pragnie stworzyć takie piosenki, które przetrwają kryzys klimatyczny i od czasu do czasu wyrwą komuś choć jeden włos.

Od zawsze na scenie byłam w grupce, nawet namawiałam lidera kabaretu Potem Władka Sikorę, żeby wymyślał chórki w moich piosenkach, bo nie chciałam stać sama na scenie. Wolałam, żeby ludzie nie skupiali się tylko na mnie. Teraz, w recitalu „HRABINA PĄCZEK – czyli muzyczny stand-up” buduję opowieść wokół siebie i wokół piosenek, które trochę mają odciągać uwagę ode mnie. Zobaczymy, czy to się udaje – mówi Kołaczkowska.

Muzyki potrzebuję jak powietrza, jak wiatru, który przegania… chcę. by jego powiew mnie porywał, unosił na barana, a potem grzecznie zanosił do domu. Chcę, by piosenki mną poniewierały i wyrywały mi włosy. Marzeniem moim jest stworzenie takich piosenek, które będą żyły i od czasu do czasu wyrwą komuś choć jeden włos – dodaje artystka.

Joannie Kołaczkowskiej na scenie towarzyszą: kolega z Kabaretu Hrabi – Łukasz „Lopez” Pietsch na instrumentach klawiszowych oraz Piotr Koźbielski (na co dzień zespół Łąki Łan) – instrumenty perkusyjne.

—-

“Hrabina Pączek” – muzyczny stand-up Joanny Kołaczkowskiej
17 października 2023, Klub Stodoła
ul. Batorego 10, Warszawa
Bilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

—-

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: kontakt@ticketclub.pl

https://www.facebook.com/events/1228699828034033/

Udostępnij to wydarzenie
Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia