Kabaret Hrabi – „Gdy powiesz: TAK”, 26.09.2023, Klub Stodoła, godz. 20:30

TIMETABLE:
19:30 – otwarcie drzwi
20:30 – początek wydarzenia

🎟 BILETY – bit.ly/HRABI_26wrzesnia

Kabaret Hrabi – „Gdy powiesz: TAK” w Klubie Stodoła!

To już jedna z ostatnich szans, by wziąć udział w spektaklu, który inteligentnie, z poczuciem humoru i bezlitosną prawdą przygląda się instytucji małżeństwa. Kabaret Hrabi w swoim programie „Gdy powiesz: TAK” zaprasza na niezapomnianą podróż przez życie w duecie. Spektakle 25 oraz 26 września 2023 roku w Klubie Stodoła odbędą się w ramach trasy pożegnalnej tego spektaklu. Bilety dostępne w sprzedaży!

Małżeństwo ma swoje dobre i złe strony, ale wniosek jest jeden – i tak warto. Hrabi w swoim programie „Gdy powiesz: TAK” inteligentnie, z poczuciem humoru, bezlitosną prawdą, ale i nutką optymizmu podejmuje temat małżeństwa. Na takim weselu warto być!

Gdy powiesz: „Nie” – ominie Cię widok potarganego i rozwleczonego na twojej kanapie faceta, ominie Cię jej wieczne narzekanie i zajęta w strategicznych chwilach łazienka. Przemyśl to! Jeszcze możesz rzucić welonem, krawatem… czym tam chcesz i gnać przed siebie ile sił. Ku wolności, ku pustce.

Ale, gdy powiesz: „Tak” – otworzy się przed Tobą nowa przestrzeń. Ogromna i pełna przygód. Przecież tam jest fajnie, miło, ciepło… Ona będzie przy Tobie zawsze, gdy się obudzisz. Wstanie, kawy naparzy, jajecznicę na pomidorach zrobi. Mało? Przytuli się. Mało? Dziewczyno – on będzie zawsze zalegał w łóżku w czasie, gdy Ty w kuchni będziesz kroić chleb. Czy to nie szczęście właśnie? Podarujcie sobie tę chwilę nieuwagi i pobierajcie się. A nawet jak się rozwód zdarzy, bo wiadomo, że człowiek się może zagapić, to z rozwodu mogą być dwa śluby. Czyli zysk. Hrabi zajmuje zatem stanowcze stanowisko. Ślub – TAK.

Tegoroczna sierpniowo-wrześniowa trasa tego programu jest ostatnią szansą, aby zobaczyć go „na żywo”.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch oraz zespół weselny Bon Ton (Waldemar Franczyk, Karol Pietsch, Grzegorz Piotrowski, Bartek Pietsch, Paweł Pietsch)

Kabaret Hrabi – „Gdy powiesz: TAK”
25 września 2023, godz. 17.30 oraz 20.30 Klub Stodoła
26 września 2023, godz. 20:30
ul. Batorego 10, Warszawa

Bilety dostępne w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej: www.ticketclub.pl oraz www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl

Spektakle w Klubie Stodoła będą rejestrowane na potrzeby telewizyjne HRABI.TV. Zakup biletu oraz obecność na widowni oznacza automatyczną zgodę na użycie wizerunku widza we wszelkich materiałach audio-video oraz fotograficznych, zrealizowanych podczas spektakli.

https://www.facebook.com/events/2255967794791677/

Udostępnij to wydarzenie
Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia