Simple Plan – Hard As Rock Tour, 29.01.2024, Klub Stodoła

SIMPLE PLAN

BILETY – bit.ly/SimplePlan_BILETY

Simple Plan ogłasza trasę koncertową „The Hard As Rock Tour” z gośćmi specjalnymi Mayday Parade i State Champs

29.01.2024 – WARSZAWA – KLUB STODOŁA

PROMOTOR: Live Nation Polska

BILETY W SPRZEDAŻY OD 4 SIERPNIA – NA TICKETCLUB.PL

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 2 sierpnia o godzinie 10:00

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 3 sierpnia o godzinie 10:00

Ogólna sprzedaż rozpocznie się w piątek, 4 sierpnia na www.ticketclub.pl o godzinie 10:00

Od ich dojścia do sławy w nowym tysiącleciu po osiągnięcie statusu supergwiazd na antenie MTV w trakcie odradzania się pop-punku, SIMPLE PLAN są niezatartą częścią kultury popowej od czasu ich powstania w Montrealu w 1999 roku. Sprzedali 10 milionów albumów na całym świecie, zdobyli kilka nagród Juno, wystąpili na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w 2010 roku i niedawno rozpowszechnili wszechobecne już wyzwanie TikToka #ImJustAKid, które wygenerowało ponad 3,4 miliona filmów, w tym nagrania Hilary Duff, Eda Sheerana, Ushera oraz Venus i Sereny Williams.

Ale co najważniejsze, nigdy nie stracili kontaktu z tym, co naprawdę się liczy – z ich publicznością. „Jesteśmy tak szczęśliwi, że mamy fanów, którzy kochają nasze stare i nowe utwory” – mówi perkusista Chuck Comeau. „Jesteśmy bardzo dumni z naszej przeszłości, ale jeszcze bardziej podekscytowani przyszłością. Zawsze czujemy, że dzielą nas tylko 3 minuty od najlepszego lub największego utworu naszej kariery”.

Ta ambicja w pełni ujawnia się na szóstym albumie studyjnym zespołu, “HARDER THAN IT LOOKS”. To pierwsza płyta wydana przez samych Comeau, wokalistę Pierre’a Bouviera oraz gitarzystów Sébastiena Lefebvre’a i Jeffa Stinco. Album honoruje legendarne dokonania Simple Plan, jednocześnie posuwając się naprzód w nowych kierunkach, dzięki utworom takim jak „The Antidote,” „Ruin My Life” (z udziałem Derycka Whibleya), „Congratulations,” „Wake Me Up (When This Nightmare’s Over)” i „Iconic”, które mają szansę stać się ulubionymi kawałkami fanów na lata.

„To niesamowicie skomplikowane, by być w zespole przez ponad 20 lat, utrzymywać się na fali, pozostawać ważnym kulturowo i radzić sobie z wszystkimi wyzwaniami, które stawia przed tobą życie” – mówi Bouvier. „To jest dalekie od 'prostego planu’ – tak naprawdę jest znacznie trudniejsze niż się wydaje. W ciągu naszej kariery zrozumieliśmy po czasie, że nasze brzmienie to atut, a nie wada. Na tej płycie powiedzieliśmy sobie: ‘Zaakceptujmy to, kim jesteśmy i nie bójmy się robić tego, co robimy najlepiej.’ Stworzenie dobrego albumu Simple Plan jest równie trudne, jak stworzenie czegoś wyjątkowego i nieszablonowego”.

Simple Plan przekaże 1 dolar z każdego biletu na rzecz Simple Plan Foundation. Założona w 2005 roku, Simple Plan Foundation skupia się na pomaganiu swojej społeczności i pokazywaniu siły muzyki jako narzędzia, które pomaga młodym ludziom w potrzebie odnaleźć swoją pasję w życiu. Od momentu powstania, Simple Plan Foundation przekazała ponad 2 miliony dolarów na różne cele charytatywne w Kanadzie, aby pomóc młodym ludziom w potrzebie.

Jako goście specjalni przed gwiazdą wieczoru wystąpią Mayday Parade oraz State Champs.

O Mayday Parade:

Mayday Parade to amerykański zespół rockowy założony w 2005 roku. Dzięki autentycznym tekstom i urzekającym melodiom grupa zyskała wielu oddanych fanów. Przez wydanie albumów takich jak”A Lesson in Romantics” i „Black Lines”, Mayday Parade ugruntował swoje miejsce na scenie alternatywnego rocka. Ich przeboje to „Jamie All Over” i „Miserable at Best”.

O State Champs:

State Champs to amerykański zespół pop punkowy założony w 2010 roku. Znany z chwytliwych i hymnicznych hitów, zespół zyskał uznanie dzięki albumom „The Finer Things” i „Living Proof”. Ich energiczne występy i zaraźliwe piosenki sprawiły, że State Champs stali się ulubieńcami tłumów. Ich godne uwagi utwory to „Secrets” i „Dead and Gone”.

Hard As Rock Tour Dates:

Jan 19 – Paris, FR @ Bataclan

Jan 20 – Paris, FR @ Bataclan

Jan 22 – Barcelona, SP @ Sant Jordi Club

Jan 24 – Lausanne, SU @ Docks

Jan 25 – Milan, IT @ Fabrique

Jan 26 – Munich, GE @ Tonhalle

Jan 28 – Prague, CZ @ Forum Karlin Hall

Jan 29 – Warsaw, PO @ Stodola

Jan 30 – Vienna, AU @ Gasometer

Feb 1 – Berlin, GE @ Columbiahalle

Feb 2 – Hamburg, GE @ Edel Optics Arena

Feb 4 – Cologne, GE @ Palladium

Feb 5 – Tilburg, NE @ O13

Feb 7 – Antwerp, BE @ De Roma

Feb 9 – Manchester, UK @ O2 Victoria Warehouse

Feb 10 – Glasgow, UK @ O2 Academy

Feb 11 – Birmingham, UK @ O2 Academy

Feb 13 – Bristol, UK @ O2 Academy

Feb 15 – Leeds, UK @ O2 Academy

Feb 16 – London, UK @

https://www.facebook.com/events/245293888413102/

Udostępnij to wydarzenie
Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia