Voo Voo – Premiera, 18.10.2023, Klub Stodoła

TIMETABLE:
18:00 – otwarcie drzwi
19:00 – Eeva Meret (supported by Liveurope)
19:45 – Voo Voo

🎟BILETY: bit.ly/VooVooPremiera_BILETY

18 października 2023 roku w Klubie Stodoła wystąpi Voo Voo! Formacja Wojciecha Waglewskiego zaprezentuje warszawskiej publiczności utwory z najnowszej płyty „Premiera”, ale nie zabraknie również innych najbardziej znanych i cenionych przez fanów kompozycji. Bilety na koncert Voo Voo w Warszawie są już dostępne w sprzedaży!

Trudno znaleźć zespół podobny do Voo Voo, który od lat jest synonimem muzycznego kunsztu, a zarazem wciąż poszukuje i nie daje się wpisać w sztywne ramy podziałów gatunkowych. Grupa Wojciecha Waglewskiego znana jest przede wszystkim z niepowtarzalnych występów na żywo.

Najnowsza płyta Voo Voo, zatytułowana „Premiera”, jest po części wynikiem doskonałej koncertowej passy, a także chęci zaprezentowania publiczności aktualnej formy zespołu. Większość utworów została zarejestrowana „na setkę” podczas improwizacji na żywo w studio

Tak o powstawaniu albumu mówi sam Wojciech Waglewski:

„Przy okazji tych nagrań doszło do fantastycznej współpracy z dwiema kobietami: Mashą Natanson, której talent naprawdę zasługuje na rozpowszechnienie i jeśli choć trochę nam się to udało to już jest to sukces.

Spotkanie z Hanią Rani było wyjątkowo i zaskakująco wręcz spójne, gdyż jak się okazało moja anarchia harmoniczna i nieprzewidywalność inwencji muzyków zespołu są jej bliskie.
Spotkania zespołu w studiu były bardzo intensywne. Nagrania trwały krótko po to by nie uronić nic z energii, którą mamy nadzieję przenieść na scenę za niebawem.

To jest płyta Voo Voo, brzmi jak płyta Voo Voo, wygląda jak płyta Voo Voo i smakuje jak płyta Voo Voo. Smacznego… Wagiel”

—-

Support: Eeva Meret

Dzięki współpracy Klubu Stodoła z platformą Liveurope, tuż przed koncertem Voo Voo, swój repertuar zaprezentuje fińska wokalistka Eeva Meret.

To pochodząca z Finlandii songwriterka, która obraca się w mrocznym, delikatnym folku. Grając koncerty sprawia, że słuchacz zatrzymuje się i naprawdę intensywnie odczuwa jej muzykę. Podczas występów na żywo akompaniuje sobie na gitarze, szamańskim bębnie oraz jouhikantele, trzystrunowym starofińskim instrumencie smyczkowym, którego cechą charakterystyczną są dwa otwory uchwytowe. W dorobku artystki jest debiutancka EP ”Ihmisen ihoihin”. W Polsce pojawi się po raz pierwszy!

—-

Voo Voo – Premiera
18 października 2023, Klub Stodoła
ul. Batorego 10, Warszawa
Bilety dostępne w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej:
www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

—-

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: kontakt@ticketclub.pl

https://www.facebook.com/events/1433656874052378/

Udostępnij to wydarzenie
Szczegóły wydarzenia
Szczegóły wydarzenia