TO NIEZWYKŁE MIEJSCE
Restauracja Aurelio to miejsce, gdzie możesz usłyszeć muzykę na żywo. Na dwóch scenach odbywają się koncerty, kabarety, recitale, pokazy i spotkania z artystami. Zastanawiając się, co zobaczyć i gdzie zjeść będąc w Warszawie, prawdziwie słuszny wybór to Restauracja Aurelio.

Tworzymy to miejsce, aby dzielić się szczęściem

Restauracja Aurelio to miejsce, gdzie serwujemy dania zdrowe, a jednocześnie smaczne i piękne. Zadbaliśmy o to, aby nasi Goście czuli się tutaj jak najlepiej.

Restauracja, Sztuka, Emocje

Na dwóch scenach odbywają się koncerty muzyczne, kabarety, stand-upy, recitale i pokazy mody. Także na co dzień spotkać można u nas znanych artystów, muzyków i dziennikarzy.

1 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Janusz YANINA Iwański, czyli subiektywny przegląd twórczości Czesława Niemena. W Walentynkowy weekend rozkoszujmy się wspólnie znanymi i mniej znanymi ale za każdym razem wyjątkowo skomponowanymi piosenkami Czesława Niemena. W ten sposób świętujemy urodziny tego wielkiego artysty tak aby jego utwory ocalić od zapomnienia. Janusz YANINA Iwański – Artysta, którego nie trzeba rekomendować. Legenda polskiej muzyki rozrywkowej i jazzowej. Gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent i autor tekstów.

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu