TO NIEZWYKŁE MIEJSCE
Restauracja Aurelio to miejsce, gdzie możesz usłyszeć muzykę na żywo. Na dwóch scenach odbywają się koncerty, kabarety, recitale, pokazy i spotkania z artystami. Zastanawiając się, co zobaczyć i gdzie zjeść będąc w Warszawie, prawdziwie słuszny wybór to Restauracja Aurelio.

Tworzymy to miejsce, aby dzielić się szczęściem

Restauracja Aurelio to miejsce, gdzie serwujemy dania zdrowe, a jednocześnie smaczne i piękne. Zadbaliśmy o to, aby nasi Goście czuli się tutaj jak najlepiej.

Restauracja, Sztuka, Emocje

Na dwóch scenach odbywają się koncerty muzyczne, kabarety, stand-upy, recitale i pokazy mody. Także na co dzień spotkać można u nas znanych artystów, muzyków i dziennikarzy.

1 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

10.08.2019 o godzinie 20:00 w Warszawie wystąpi zespół Główny Zawór Jazzu. Jest to energiczny projekt łączący pozornie niedostępne wariacje nurtów jazzowych z wszechobecną muzyką pop. Znane z rozgłośni radiowych polskie przeboje przedstawione są w swingowych aranżacjach, zabierając słuchacza w podróż po zadymionych klubach lat 30-tych, 40-tych i 50-tych. Dziewięcioosobowy skład z Poznania łamie bariery międzygatunkowe w utworach takich gwiazd jak Monika Brodka, Margaret czy Perfect i wielu, wielu innych. Odbiorcy serwowana jest nietuzinkowa mieszanka płynąca pełnią brzmienia wprost przez Główny Zawór Jazzu. Oprócz regularnych koncertów zespół promuje swoją muzykę poprzez nagrania w formie live sessions, które dostępne są na YouTube: Lech Janerka – Rower (Dixieland Cover) Orkiestra Męskie Granie – Początek (Swing Cover) Perfect – Ale wkoło jest wesoło (Big Band Cover) ❗Możliwa jest wcześniejsza rezerwacja stolika. ☎️ + 48 510 004 142 💌 wiadomość facebookowa

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu