TO NIEZWYKŁE MIEJSCE
Restauracja Aurelio to miejsce, gdzie możesz usłyszeć muzykę na żywo. Na dwóch scenach odbywają się koncerty, kabarety, recitale, pokazy i spotkania z artystami. Zastanawiając się, co zobaczyć i gdzie zjeść będąc w Warszawie, prawdziwie słuszny wybór to Restauracja Aurelio.

Tworzymy to miejsce, aby dzielić się szczęściem

Restauracja Aurelio to miejsce, gdzie serwujemy dania zdrowe, a jednocześnie smaczne i piękne. Zadbaliśmy o to, aby nasi Goście czuli się tutaj jak najlepiej.

Restauracja, Sztuka, Emocje

Na dwóch scenach odbywają się koncerty muzyczne, kabarety, stand-upy, recitale i pokazy mody. Także na co dzień spotkać można u nas znanych artystów, muzyków i dziennikarzy.

1 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

10 maja w Aurelio zagra dla Was Sosnowski feat. Kielak. Sosnowski, fenomenalny one man band, porównywany m. in. do takich artystów jak Joe Cocker, czy Tom Waits. Jego utwory, m.in. „Where Do We Go”, „Głową w dół”, czy „Gniew”, nie tylko podbiły serca wielu słuchaczy, ale także zdobyły uznanie znanych dziennikarzy muzycznych, takich jak m.in. Jan Chojnacki, Bogdan Fabiański, Piotr Kaczkowski, Wojciech Mann, Piotr Metz, czy Piotr Stelmach. Nagrodzony m.in. Offensywną „Szczotą” radiowej Trójki za pozamiatanie muzycznej sceny w 2018 roku. Ten muzyk, songwriter i doświadczony gitarzysta jest znany ze swojego charakterystycznego, zachrypniętego wokalu. Jego debiutancka płyta została zarejestrowana w całości na sprzęcie, który mieści się w jednej torbie podróżnej – stąd jej nazwa: „The Hand Luggage Studio”. To mieszanina wpadającego w ucho, energetycznego roots rocka, bluesa, bluegrassu z elementami country. Jego koncerty to rodzaj live act-u, w którym opowiada o swoich piosenkach, śpiewając i grając nie tylko na gitarze lub banjo, ale akompaniując sobie też jedną nogą na bębnie basowym (stopie), a drugą na tamburynie. https://www.youtube.com/c/SosnowskiChannel https://www.facebook.com/TheSosnowski http://thesosnowski.com Michał Kielak jeden z najczęściej nagradzanych i najbardziej rozchwytywany harmonijkarz w Polsce. 7-krotnie nagradzany jako „Harmonijkarz Roku” w ankiecie Blues-Top. W 2009 roku zdobył nagrodę Fryderyk za bluesową płytę roku. Rocznie […]

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu