Białołęcki Ośrodek Kultury powstał w 1997 roku. Od 2005 r. mieści się w nowoczesnym budynku przy van Gogha 1. Pierwszym wieloletnim Dyrektorem BOK był Tomasz Służewski – reżyser teatralny, założyciel Teatru 13. Od listopada 2015 r. dyrektorem jest Karolina Adelt – Paprocka.
W ośrodku działa blisko 30 sekcji, które w ciągu roku aktywizują kulturalnie około 1300 uczestników m.in. na zajęciach tanecznych, muzycznych, fotograficznych, plastycznych, lektoratach i kursach grafiki komputerowej.
BOK ma długie tradycje teatralne. Funkcjonuje tu aż jedenaście zespołów, w których swój kunszt kształci około 250 aktorów amatorów. Ośrodek jest organizatorem licznych imprez plenerowych oraz konkursów o zasięgu ogólnowarszawskim i ogólnopolskim.
Wspólnie ze stowarzyszeniami, fundacjami i szkołami działającymi na terenie dzielnicy BOK realizuje projekty służące lokalnej społeczności. Odbywają się w nim koncerty, recitale, występy kabaretów i imprezy okolicznościowe. Od wrześnie 2016 r. posiada drugą placówkę wraz z salą koncertową zlokalizowaną przy ul. Głębockiej 66. Zapraszamy na www.bok.waw.pl

5 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Koncert BROADWAY EXCLUSIVE powraca w odświeżonej formie. Mamy nadzieję, że na Głębockiej 66 zostanie równie dobrzy przyjęty , jak u widowni w Teatrze Variété w Krakowie czy Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Pierwszy koncert na naszej scenie już 24 lutego 2018 r. Podczas show pojawią się najpiękniejsze utwory, na które zawsze Państwo czekają. Klasyka amerykańskiego teatru muzycznego (Porgy & Bess, West Side Story, Nędznicy, Miss Saigon, Upiór w Operze) oraz utwory z najnowszych spektakli, które już chwilę po premierach uzyskały status kultowych, czy światowe hity muzyki filmowej – wszystko to zabrzmi podczas koncertu. W nowej odsłonie Broadway Exclusive pojawią się jednak także nowe, specjalnie dla Państwa przygotowane utwory – zarówno z przebojów ostatnich lat (“La La Land”), jak i musicali, których dotąd jeszcze Państwu nie prezentowaliśmy. Wszystkie utwory jak zawsze połączone będą choreografią Santiago Bello Labradora, w doskonały sposób oddając klimat klasycznego broadwayowskiego teatru muzycznego, gdzie ciało i ruch w połączeniu ze zjawiskowym światłem (Tomasz Filipiak) tworzą jedną całość. Układy choreograficzne na ośmioro tancerzy (Natalia Kielan, Ewelina Kruk, Daniela Okuniewska, Agnieszka Woźniak, Santiago Bello, Patryk Gładyś, Mateusz Miela, Mateusz Muniak) powstały na bazie dwóch stylów – Broadway oraz Contemporary. Wystąpią Państwa ulubieni, znakomici soliści: ☛ Natalia Piotrowska (Studio Accantus, Teatr Rampa, […]

Spektakularna jednoaktówka powraca na deski Białołęckiego Ośrodka Kultury! Świeżo upieczony zdobywca swoistego hattricka na XXXIX Biesiadzie Teatralnej w Horyńcu (Złoty Róg Myśliwski Króla Jana, Nagroda Publiczności, Brązowa Misa Borowiny za dokonania aktorskie dla Marcina Górskiego), jednym z najważniejszych, o ile nie najważniejszym festiwalu teatralnym w Polsce, ponownie zagości w Warszawie! Raz jeszcze będziecie mieli okazję na własne oczy przekonać się, co wspólnego mają ze sobą buraki i motorynka, oraz dzwonnica i swoisty chaos! Tym razem widzimy się 24 lutego na scenie BOK-u przy VAN GOGHA 1!!! Bądźcie razem z nami i świętujcie kolejny sukces! Liczymy na Was, a my ze swojej strony możemy obiecać, że na pewno nie będziecie się nudzić! ^_^ „Niedźwiedź”, to sceniczna wersja współczesnej legendy o „Niedźwiedziu-Mścicielu” opartej na wydarzeniach, które miały miejsce w latach siedemdziesiątych XX w. na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Smaczku opowieści dodaje fakt, że scenariusz powstał na podstawie opowiadań jednego z bohaterów tych wydarzeń, a w tle pojawia się postać Piotra Jaroszewicza, premiera polskiego rządu w latach 1970-80, znanego ze swojego myśliwskiego zamiłowania.

Poniedziałek

09:00-20:00

Wtorek

09:00-20:00

Środa

09:00-20:00

Czwartek

09:00-20:00

Piątek

09:00-20:00

Sobota

11:00-19:00

Niedziela

11:00-19:00

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu