Białołęcki Ośrodek Kultury powstał w 1997 roku. Od 2005 r. mieści się w nowoczesnym budynku przy van Gogha 1. Pierwszym wieloletnim Dyrektorem BOK był Tomasz Służewski – reżyser teatralny, założyciel Teatru 13. Od listopada 2015 r. dyrektorem jest Karolina Adelt – Paprocka.
W ośrodku działa blisko 30 sekcji, które w ciągu roku aktywizują kulturalnie około 1300 uczestników m.in. na zajęciach tanecznych, muzycznych, fotograficznych, plastycznych, lektoratach i kursach grafiki komputerowej.
BOK ma długie tradycje teatralne. Funkcjonuje tu aż jedenaście zespołów, w których swój kunszt kształci około 250 aktorów amatorów. Ośrodek jest organizatorem licznych imprez plenerowych oraz konkursów o zasięgu ogólnowarszawskim i ogólnopolskim.
Wspólnie ze stowarzyszeniami, fundacjami i szkołami działającymi na terenie dzielnicy BOK realizuje projekty służące lokalnej społeczności. Odbywają się w nim koncerty, recitale, występy kabaretów i imprezy okolicznościowe. Od wrześnie 2016 r. posiada drugą placówkę wraz z salą koncertową zlokalizowaną przy ul. Głębockiej 66. Zapraszamy na www.bok.waw.pl

1 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Warsztaty Pelvic Floor Power – Zadbaj o swoje mięśnie Dna miednicy Wraz z naszym partnerem Białołęckim Ośrodkiem Kultury w Warszawie zapraszamy na: Cykl spotkań poruszający tematykę treningu z mięśniami Dna Miednicy u Pań. Warsztat dedykowany wszystkim kobietom, które chcą zadbać o siebie i odzyskać komfort funkcjonowania na co dzień oraz w sferze intymnej. Czy wiesz, że co trzecia kobieta ma problem z tymi niewidocznymi mięśniami, ale jak bardzo ważnymi. Podczas warsztatów dowiesz się: – gdzie są Twoje mięśnie dna miednicy – jak je ćwiczyć – jak dbać o dno miednicy podczas codziennych czynności – jakie objawy mogą świadczyć o dysfunkcji tych mięśni – jak świadomie rozluźniać ciało, aby nie dochodziło do nadmiernych napięć Zapraszamy wszystkie Panie, które: – przygotowują się do ciąży, – po porodzie zarówno naturalnym, jak i przez cesarskie cięcie, – chcących mieć bardziej satysfakcjonujące życie seksualne, – uprawiających intensywnie sport, – odczuwających dyskomfort w obrębie dna miednicy, np. nietrzymanie moczu, obniżenie narządów, – w okresie menopauzy i po menopauzie – chcących zadbać o swoje dno miednicy Przeciwwskazania: Przeciwwskazań jest bardzo niewiele, jednak takie istnieją. Jeśli masz wątpliwości, czy na pewno możesz ćwiczyć, skonsultuj to ze swoim lekarzem. Bezwzględne przeciwwskazania do treningu mięśni dna miednicy” – guzy, kamienie, […]

Poniedziałek

09:00-20:00

Wtorek

09:00-20:00

Środa

09:00-20:00

Czwartek

09:00-20:00

Piątek

09:00-20:00

Sobota

11:00-19:00

Niedziela

11:00-19:00

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu