Centralna Spółdzielnia Komediowa to nowy punkt na kulturalnej mapie Warszawy! W Spółdzielni obejrzysz spektakle improwizowane, stand-up, kabaret literacki, monodramy komediowe, a to wszystko w samym centrum stolicy, na klimatycznej, kameralnej scenie, w gościnnych progach klubu Boho22 przy ul. Żurawiej 22. Gramy dla Was w każdy czwartek i niedzielę, a także w niektóre wtorki

Spółdzielnia to też oferta warsztatowa i platforma rozwoju i współpracy dotąd niezrzeszonych zespołów i solistów, a także gościnne spektakle i zajęcia z trenerami impro z Polski i zagranicy. Zapraszamy do Spółdzielni – bawcie się dobrze!

1 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Marcin Zbigniew Wojciech Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: „pozytywny warat.” Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy Stand-up Night oraz Kabaret 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w Comedy Central POLSAT, TVP2. Musisz go zobaczyć! www.marcinwojciech.pl Nagrania: https://www.youtube.com/channel/UC_R0iqDV5Jq3PV6J6-W-p_Q ………………………………………………………………………………….. *Centralna Spółdzielnia Komediowa to nowy punkt na kulturalnej mapie Warszawy, istniejący już od roku! W Spółdzielni obejrzysz spektakle improwizowane, stand-up, monodramy komediowe, a to wszystko w samym centrum stolicy, na klimatycznej, kameralnej scenie, w gościnnych progach klubu Boho22 przy ul. Żurawiej 22. Gramy dla Was w każdy wtorek, czwartek i niedzielę. Zapraszamy do Spółdzielni – bawcie się dobrze! …………………………………………………………………………………… 7.03.2019 20:30 Club Boho22 (ul. Żurawia 22) bilety: 20 zł w przedsprzedaży / 30 zł w dniu wydarzenia https://www.kupbilecik.pl/impreza-34135-standup.w.spoldzielni.warszawa.html Bilety dostępne także w lokalu.

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu