Na Mokotowie, blisko metra Racławicka znajduje się Centrum ŁOWICKA – przyjazne miejsce otwarte dla wszystkich.
Mamy bogatą ofertę zajęć stałych: muzyczne, ruchowe, plastyczne i teatralne dla dzieci i młodzieży, warsztaty filmowe, turnieje brydżowe, szachy, wszystkie rodzaje fitnessu, joga, tai-chi, tańce w kręgu.
Przy Centrum funkcjonuje grupa tańca hinduskiego, hip-hopu, tańca irlandzkiego, dwie grupy teatralne, chór soulowo – jazzowy, a nawet orkiestra symfoniczna!
Organizujemy warsztaty pieśni (ukraińskich, białoruskich, sefardyjskich), warsztaty tańca hawajskiego oraz nowoczesnych improwizacji.
Koncerty, małe formy teatralne, recitale, wieczory kabaretowe, wystawy (fotografii, malarstwa, wzornictwa, plakatu), spotkania literackie i poetyckie, promocje nowych książek, dyskusje na temat naszej duchowości, życia we współczesnym świecie, pokazy filmowe, wykłady, festiwale, przeglądy.
Melomanów zapraszamy co miesiąc na niedzielne koncerty muzyki poważnej – Salon Muzyczny.
Od wielu lat, w lipcu, miłośnicy dobrego jazzu, spotykają się w ogrodzie na Migdałowych Wieczorach, zaś w sierpniu na Koncertach Promenadowych.
Trzy razy w roku regionalni wystawcy prezentują swoje wyroby na Jarmarkach Sztuki Użytkowej.
Od 15 lat organizujemy wystawę architektoniczną „PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ”, pokazującą jak zmienia się Warszawa.
Nie sposób opisać wszystkich propozycji, inicjatyw i działań Centrum ŁOWICKA, bo dzieje się bardzo dużo i bardzo ciekawie.
Najprościej zajrzeć na stronę internetową www.lowicka.pl, każdy tu znajdzie coś dla siebie.

1 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Otwieramy Nową Grupę zajęć umuzykalniających Abrakadabra w Centrum Łowicka PIĄTKI GODZ. 13.30 sala 38, z pianinem. Zajęcia ABRAKADABRA to umuzykalnianie i rozwijanie zdolności muzycznych u dzieci od urodzenia do 3go roku życia. Ok. 30 min maluszki słuchają śpiewu w różnych skalach oraz rytmizowania w różnych metrach. Zajęcia są prowadzone przez dwie doświadczone pedagożki i mamy zgodnie z Teorią Uczenia się Muzyki Edwina Eliasa Gordona. Podczas zajęć dzieci osłuchują się z rożnorodnościa języka muzycznego, budując swój słownik muzyczny, poczucie rytmu, słuch harmoniczny. Zajęcia przysposabiają w odpowiednie zdolności do dalszej edukacji muzycznej. Dzieci, które były umuzykalniane w pierwszych latach życia mają łatwość w nauce gry na instrumentach, czystym śpiewaniu, improwizacji muzycznej, koordynacji ruchowo-słuchowej, są wrażliwe na muzykę. Dodatkiem do zajęc jest zabawa instrumentami oraz słuchanie muzyki instrumentalnej na żywo . Żywe instrumenty : pianino, skrzypce, czasami gitara i ukulele rozbudzają w dzieciach ciekawość muzyką. Rodzic/ Opiekun bierze aktywny udział w zajęciach. TO OD WAS DZIECI UCZĄ SIĘ JAK REAGOWAĆ NA MUZYKĘ. koszt 35 zł próbne zajęcia 40 zł pojedyńcze zajęcia 120 zł karnet na 4 zajęcia 90 zł karnet na 3 zajęcia zapisy mailowo: nataliczanka@gmail.com w celu zapisu podaj: nazwa grupy PIĄTEK 13.30 IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA NUMER TELEFONU

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu