Organizujemy koncerty, imprezy, spotkania.
Lubimy muzykę.
Można u nas pić i jeść.


Chmury to kulturalna przestrzeń, która mieści się na klimatycznym podwórku, przyrównywanego często do berlińskiego Kreuzberg czy londyńskiego Brick lane. Odbywają się tutaj różnorodne koncerty sceny niezależnej i mainstreamowej, imprezy dj’skie, wykłady, spektakle na żywo, benefity, zbiórki, imprezy zamknięte, a także wyprzedaże garażowe. To jedno z trzech miejsc po drugiej stronie Wisły, przy ulicy 11 Listopada 22 na warszawskiej Pradze, którego zadaniem jest szerzenie i rozwój nowych idei, a także poczucie ducha artystycznej rywalizacji. Bar zaopatrzony jest w szeroki wybór piw craftowych oraz drinków i napojów bezalkoholowych. Działa u nas również kuchnia, która jest czynna do późnych godzin nocnych (zwłaszcza w weekendy). Klub czynny jest 7 dni w tygodniu od godziny 16:00.

20 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Punk we wtorkowy wieczór. Kolejna okazja do piwka z ziomalkami i ziomalami. SCRAP BRAIN – (UK) Dziwny punk w średnim tempie. Wydało ich Drunken Sailor Records więc klasa przemawia po każdej stronie tego zespołu. Pajęczy mosz, podwieszanie się pod sufitem, piwko rozlane na koszulkę – UNHAPPY HARDCORE https://scrapbrainhc.bandcamp.com/music ——————————————————————————————- FLUX – Wrocław Chłopy z Wrocławia z delayem na wokalu. Grają łańcuch i jest fajnie. https://fluxhcpunk.bandcamp.com/ ——————————————————————————————- ZZ GOB – Warszawa / Kraków Projekt poboczny ekipy związanej z zespołem torpur. Pierwszy KONCERT NA ŻYWO. ——————————————————————————————- Kiedy ? >>>> 17 września 2019 DO ZO

Znowu będziemy improwizować i eksperymentować z brzmieniem w szeroko pojętych gatunkach stoner/ space/ psychedelic rock. Konwencja luźna, brzmienie ciężkie, inspiracje pustynne. Bierzcie instrumenty oraz znajomych! Scena otwarta, zapewniamy perkusję i dopieszczamy nagłośnienie.

Poniedziałek

-

Wtorek

16:00-23:00

Środa

16:00-23:00

Czwartek

16:00-23:00

Piątek

16:00-03:00

Sobota

16:00-03:00

Niedziela

16:00-23:00

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu