Organizujemy koncerty, imprezy, spotkania.
Lubimy muzykę.
Można u nas pić i jeść.


Chmury to kulturalna przestrzeń, która mieści się na klimatycznym podwórku, przyrównywanego często do berlińskiego Kreuzberg czy londyńskiego Brick lane. Odbywają się tutaj różnorodne koncerty sceny niezależnej i mainstreamowej, imprezy dj’skie, wykłady, spektakle na żywo, benefity, zbiórki, imprezy zamknięte, a także wyprzedaże garażowe. To jedno z trzech miejsc po drugiej stronie Wisły, przy ulicy 11 Listopada 22 na warszawskiej Pradze, którego zadaniem jest szerzenie i rozwój nowych idei, a także poczucie ducha artystycznej rywalizacji. Bar zaopatrzony jest w szeroki wybór piw craftowych oraz drinków i napojów bezalkoholowych. Działa u nas również kuchnia, która jest czynna do późnych godzin nocnych (zwłaszcza w weekendy). Klub czynny jest 7 dni w tygodniu od godziny 16:00.

2 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Włoscy mistrzowie okultystycznego funeral doom metalu ABYSMAL GRIEF na trzech koncertach w Polsce! Psychodeliczne, momentami przerażające grobowe brzmienie podsycone okultystycznym klimatem i transowymi wręcz partiami klawiszy; a wszystko to podane nam w formie czarnej mszy. abysmal grief nie bez powodu uznawani są za jedno z ciekawszych zjawisk na europejskiej scenie doom metalowej. Koncerty będące swojego rodzaju show przywodzą na myśl spektakle w wykonaniu Kinga Diamonda, Mortuary Drape, czy Bulldozer, muzycznie natomiast nierzadko porównywani bywają do My Dying Bride, Type O Negative czy też Acid Witch. Zespół w Polsce po raz pierwszy, oczywiście na zaproszenie Black Silesia Productions: 7 maja 2018 – Warszawa, Chmury 8 maja 2018 – Gdańsk, Hi-Fi 15 maja 2018 – Chorzów, Red & Black Bilety dostępne wkrótce.

Ania & Tomek feat. BOO KING prezentują i zapraszają na: THE ULTIMATE SCREAMO FEST Bilety na Miss The Stars Fest zostały wyprzedane w jeden dzień? Nie masz czasu /pieniędzy jechać do Niemiec? Nic straconego! Wszystkich płaczliwych chłopaków i dziewczyny zapraszamy na jedyny w Polsce koncert zespołów: i create (US) – emocjonalny hardcore/screamo z Georgii, na scenie od ponad (z małą przerwą) 10 lat, must-see dla fanów gatunku i nie tylko. https://icreate.bandcamp.com Lessener (US) – https://lessenerma.bandcamp.com The Ultimate Screamo Band (CAN) – https://theultimatescreamoband.bandcamp.com Death has Gone – Кончена смерть (IT) – https://deathhasgone.bandcamp.com/releases we watch clouds (PL) – https://wewatchclouds.bandcamp.com No Values (PL) – https://novaluespl.bandcamp.com Empatia (PL) – zagadka i niewiadoma start: 17:00 bilety: będą dostępne w dniu koncertu i przedsprzedaży, cena niebawem

Poniedziałek

-

Wtorek

16:00-23:00

Środa

16:00-23:00

Czwartek

16:00-23:00

Piątek

16:00-03:00

Sobota

16:00-03:00

Niedziela

16:00-23:00

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu