Organizujemy koncerty, imprezy, spotkania.
Lubimy muzykę.
Można u nas pić i jeść.


Chmury to kulturalna przestrzeń, która mieści się na klimatycznym podwórku, przyrównywanego często do berlińskiego Kreuzberg czy londyńskiego Brick lane. Odbywają się tutaj różnorodne koncerty sceny niezależnej i mainstreamowej, imprezy dj’skie, wykłady, spektakle na żywo, benefity, zbiórki, imprezy zamknięte, a także wyprzedaże garażowe. To jedno z trzech miejsc po drugiej stronie Wisły, przy ulicy 11 Listopada 22 na warszawskiej Pradze, którego zadaniem jest szerzenie i rozwój nowych idei, a także poczucie ducha artystycznej rywalizacji. Bar zaopatrzony jest w szeroki wybór piw craftowych oraz drinków i napojów bezalkoholowych. Działa u nas również kuchnia, która jest czynna do późnych godzin nocnych (zwłaszcza w weekendy). Klub czynny jest 7 dni w tygodniu od godziny 16:00.

10 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

W repertuarze imprezy m.in.: ACE OF BASE, CAPTAIN JACK, CORONA, CULTURE BEAT, C-BLOCK, DJ BOBO, DR ALBAN, E-ROTIC, EAST 17, FUN FACTORY, GALA, ICE MC, LA BOUCHE, MASTERBOY, MR PRESIDENT, PHARAO, REAL MCCOY, SCOOTER, SNAP, TECHNOTRONIC, 2 UNLIMITED i wiele innych. “It’s My Life”, “Be My Lover”, “Freed From Desire”, “What Is Love”, “Mr. Vain”, “Rhythm of the Night”, “Coco Jambo”, “Mallorca”, “No limits”, “The Power”, „Pump Up The Jam”, “How Much is the Fish?” – te i inne hiciory złotej ery muzyki dance już niedługo w Chmurach na wyjątkowej imprezie serwującej Wam proste, bezstroskie dźwięki, którymi Europa rozbawiła świat w latach 90-tych 😀 Jump for joy! ** sobota, 20.07 godz.22.00 Chmury, ul. 11 Listopada 22 Bilety: 0pln – lista FB* do godz.23 10pln – lista FB* 15pln – pozostali (* Aby zapewnić sobie wejściówkę w cenie 10 pln wystarczy oznaczyć się na stronie wydarzenia jako osoba biorąca udział. Listę FB zamykamy w dniu imprezy o godz.18)

TIME AND DISTANCE – HC/SXE (BR) HC po linii Endstand czy New Winds. Kto ich widział kilka lat temu w Polsce, wie że będzie grubo. https://xtimeanddistancex.bandcamp.com/ https://www.facebook.com/xtimeanddistancex/ PROTEIN – HC/SXE (PL) Zdecydowana czołówka jeżeli chodzi o występny na żywo… i to nie tylko w Polsce. Warto dodać, że niedawno wydali epkę – „Alive”, którą będziecie mogli dostać na gigu. https://proteinxxx.bandcamp.com/ FAIM – HCPunk/Powerviolence (US) https://faim.bandcamp.com/ Dobry hardcore z Denver na totalnej szybkości. Lubisz klimaty w stylu Torso czy Punch? Tak kapela jest dla Ciebie. REMMISION – HCPunk (CL) https://remissionhc.bandcamp.com Lubisz Turning Point czy Dag Nasty? Remmision jest dla Ciebie. Miejsce: Chmury Start: 20.00 Wjazd: 40

Poniedziałek

-

Wtorek

16:00-23:00

Środa

16:00-23:00

Czwartek

16:00-23:00

Piątek

16:00-03:00

Sobota

16:00-03:00

Niedziela

16:00-23:00

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu