Zajęcia i warsztaty 2016/2017
Dla dzieci i mlodzieży
Dla młodzieży i dorosłych
Dla seniorów
Dla niepełnosprawnych
Bezpłatne
Galeria
Zespoły
Pracownie
Spotkania cykliczne

Praskie Spotkania z Gwiazdą
Teatrzyk dla dzieci
Sobota w Domu Cool…tury
Muzyczna niedziela
Projekty
Dom Wschodzącego Słońca
Animujemy bajki i legendy Warszawy
Tu rozkwita kultura
Zagrajcie muzykanty ładnie!
Powiedz TO!
Lata poprzednie
English
Historia i cele

Dom Kultury PRAGA (pełna nazwa: Dom Kultury Praga w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy) jest samorządową instytucją kultury, założoną w listopadzie 2002 roku. Podstawowymi celami jego działalności jest edukacja poprzez sztukę i działania artystyczne oraz stwarzanie możliwości kontaktu z kulturą i udziału w jej tworzeniu dzięki realizowaniu projektów artystycznych, kulturalnych i społecznych.

Dom Kultury prowadzi stały program zajęć plastycznych, muzycznych, teatralnych, filmowych, językowych i interdyscyplinarnych dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów. Poza stałą ofertą organizuje także zróżnicowane tematycznie wydarzenia specjalne oraz cykle programowe. Zajęcia dedykowane są nie tylko poszczególnym grupom wiekowym, część z nich ma charakter międzypokoleniowy – tak, by Dom Kultury tworzył również przestrzeń spotkania i wspólnych działań twórczych dla osób w różnym wieku.

Dom Kultury PRAGA współpracuje ponadto ze szkołami, świetlicami środowiskowymi, organizacjami pozarządowymi oraz lokalnymi galeriami, klubami czy teatrami, realizując wspólnie z nimi projekty artystyczne, kulturalne, społeczne.

Poza programem wydarzeń prowadzonych w siedzibie przy ulicy Dąbrowszczaków 2, w sezonie wiosenno-letnim Dom Kultury organizuje również wydarzenia artystyczne i kulturalne w Muszli Koncertowej w Parku Praskim (ul. Ratuszowa 4a).

1 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Zapraszamy na nieodpłatny rodzinny pokaz naukowy pt. „Zwierzęta, które zmieniły bieg historii” przeznaczony dla dzieci w wieku od 8-12 lat i ich rodziców, który odbędzie się w Dom Kultury TuPraga przy ul. Sawionkowa 2 (dawnej Dąbrowszczaków), w sobotę 10 marca o godz.12.00. Zwierzęta występujące w otaczającym nas świecie są tak wszechobecne i powszechne, że rzadko zastanawiamy się jaki wpływ wywierają na nasze codzienne życie. Podczas pokazu przyjrzymy się wybranym zwierzętom i dowiemy się, jak ważną rolę odegrały w historii człowieka, w jego życiu i funkcjonowaniu na ziemi. Liczba miejsc na pokaz jest ograniczona, prosimy o odpowiedzialną rezerwację miejsc. UWAGA! Prosimy o umieszczenie daty pokazu w Państwa kalendarzach, nie będziemy wysyłać przypomnienia tuż przed wydarzeniem. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: kontakt@naud.edu.pl tel. 505 078 713. ZAPISY obowiązują: https://goo.gl/forms/ld3Y6fIq8mQPyYCy2

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu