Dom Kultury ŚWIT rozpoczyna nowy sezon kulturalny – 2016/2017. Już za 2 lata obchodzić będziemy jubileusz 60-lecia jego działalności na terenie naszej dzielnicy. Ciągle z dużym zadowoleniem wspominamy wyniki badań przeprowadzonych przez znaną pracownię Millward Brown i opublikowanych w 2014 r. Ich tematem były usługi kulturalne w warszawskich dzielnicach. Jak się okazało Targówek, czyli jedna z najbardziej niedoinwestowanych dzielnic w Warszawie (pod względem dotacji dla instytucji kultury), wypadł bardzo dobrze. W kategorii oceniającej ofertę Domów Kultury zajęliśmy I miejsce! To bardzo satysfakcjonujące, tym bardziej, że od wielu lat zwracamy uwagę na bardzo niski poziom finansowania domów kultury na Targówku w porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy.

31 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

🍀 Kochani!!! 😊 wiosna coraz bliżej 😊 pogoda nam miło o tym przypomina! 😊 dlatego… 🍀 Wraz z Domem Kultury Świt serdecznie zapraszam na warsztaty WRÓĆ DO FORMY NA WIOSNĘ! 😊 🍀 Zajęcia skierowane są zarówno do osób cierpiących na bóle pleców, prowadzących siedzący tryb życia, jak i tych które regularnie uprawiają sport np. bieganie, ale chcą wprowadzić do swoich treningów urozmaicenie i potrzebują treningu uzupełniającego. 🔆 W skrócie: podczas warsztatu popracujemy nad siłą, stabilizacja, elastycznością oraz mobilnością naszego ciała 😊 🍀 CZYLI O CO CHODZI? 🔆 Aby rozciągnąć nasze struktury powięziowo-nerwowo-mięśniowe, wpierw należy wzmocnić swoje ciało. Dlatego podczas warsztatu poprawimy siłę swojego centrum tzw. core, czyli wszystkie te mięśnie, które odpowiadają za stabilizację naszego tułowia oraz miednicy. Silne centrum jest niezbędne, jeśli zależy nam na poprawie jakości naszego ruchu, jak ma to miejsce w przypadku tancerzy lub sportowców, ale jest także bardzo ważne w przypadku wszelkiego rodzaju dolegliwości związanych z aparatem ruchu, ponieważ odpowiada za wzmocnienie mięśni stabilizujących kręgosłup. 🍀 Ponadto porozciągamy się dynamicznie, dzięki czemu poprawimy mobilność, motoryczność oraz gibkość. Nie ominie nas również stretching statyczny zainspirowany ruchami zwierząt. Dlaczego właśnie zwierząt? Ponieważ to właśnie one wiedzą podświadomie, co jest dla nich najlepsze. Każdy ruch zwierzęcia jest zamierzony […]

Orientalny Targówek dla każdego – Projekt Budżetu Partycypacyjnego 2019 Zapraszamy na bezpłatne zajęcia tańca brzucha Kiedy: soboty, 20 spotkań, godz. 13.00 lub 14.00 Prowadząca: Karolina Załęcka START: 9 marca ZAPISY: Zapisy na zajęcia oraz w sekretariacie (pokój nr 30) lub pod numerem telefonu 22 811 01 05, wew. 103, 112. Na zgłoszenia czekamy do 8.03.2019! Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona.

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu