DZiK to DOM, który łączy ZABAWĘ i KULTURĘ.

W oryginalnych wnętrzach willi z lat 20. współistnieją: restauracja, bar, sala koncertowo-imprezowa, sklep Hajde, pracownie artystyczne i liczne przestrzenie sprawdzające się podczas różnego rodzaju wydarzeń.

To idealne miejsce zarówno na lunch (pon.-pt. w godz. 13:00-16:00, zestaw w cenie 21 zł) i wieczorny wypad, jak i zorganizowanie warsztatów rozwojowych, zajęć z jogi i tańca, czy też imprez prywatnych i firmowych.

Zapraszamy na dzikie imprezy, dansingi z muzyką na żywo, kameralne koncerty, wydarzenia dla dzieci oraz przedstawienia teatralne i kabaretowe.

Dysponujemy salą konferencyjną i 1000-metrowym ogrodem, który idealnie nadaje na zorganizowanie pięknego wesela czy przyjęcia urodzinowego.

Jest to też dom otwarty na śmiałe inicjatywy i projekty kulturalne – szczególnie te uwzględniające integrację międzypokoleniową
i potrzeby społeczności lokalnej.

Zapraszamy na nasze stałe wydarzenia:
W NIEDZIELE:
– od 13:30 do 18:00 można u nas zjeść obiad w formie bufetu szwedzkiego. Co tydzień zaskoczymy Was nowymi daniami 🙂
– od 20:00 do 24:00 tańczymy SWING! Wstęp wolny
WE ŚRODY od 20:00 do 22:30 tańczymy TANGO. Wstęp: 10 zł

9 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

MEDYTACJE NA DZIKO – odsłona późno-letnia Medytacja, to nic innego jak umiejętność zagłębiania się w chwilę obecną, w teraźniejszość, w to co jest, tylko po to, by bardziej cieszyć się życiem. Nie będziemy zajmować się szamanizmem, religią, utopią, a wyłącznie technikami, które będzie można wykorzystać na co dzień w zabieganym życiu. Dwie i pół godziny to nie tylko medytacja. Będzie czas na humor, oddech, muzykę i trochę teorii o tym jak żyć na maxa a jednocześnie nie dać się zwariować (a to w ogóle możliwe?) Zbyt często jesteśmy smutni, zdenerwowani, zmęczeni. Zmieńmy to bez zwiewania w Bieszczady. Zapraszamy zarówno tych, którzy nigdy nie mieli styczności z medytacją jak i tych, którzy uczestniczyli już w warsztatach w Dziku. Dzik pozostaje Dzikiem. Bez obaw. To czas, w którym też będziemy się chillować, tylko …niejako od drugiej strony, niż w weekend 😉 W procesie poprowadzi nas Przemek Wardejn, były klubowicz i DJ, od ponad 15 lat instruktor medytacji, jogi i technik oddechowych. Konsultant starożytnej medycyny Indii – ajurwedy. Twórca aplikacji z medytacjami na urządzenia mobilne: slowonline. Cena za warsztat 50 pln Potwierdzenie uczestnictwa, po wysłaniu maila na adres: przemyslaw@slowonline.org Do zobaczenia! ps. Bardzo możliwe – jeśli pogoda pozwoli – zajęcia odbędą się w […]

I tak oto kolejne lato za nami. Zaznaczone zjedzonymi arbuzami, spękanym asfaltem, wodą po kolana w Wiśle, testowaniem miłosnych aplikacji i swoich możliwości oraz planami wyjazdów. I teraz wbijamy My, cali utkani w babie lato jak gobelin! By spotkać się w stołecznym Dziku, by powspominać gorące letnie dni i noce! Oby nie było nam ich żal (pozdro dla kumatych). Będzie bezpośrednio, będzie głośno, będzie rock and roll. Mowa. Klasycznie pigwa na barze to mus – ważne, żeby się nawadniać. W programie: na żywo Małpy i akcent minionych lat PAVULON TWIST. Po koncercie do rana będzie Wam plątać nogi nieoceniony team dj-ski 6T’s Club. Wstęp 25 PLN. Tym razem startujemy o 22:00. See you there!

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu