DZiK to DOM, który łączy ZABAWĘ i KULTURĘ.

W oryginalnych wnętrzach willi z lat 20. współistnieją: restauracja, bar, sala koncertowo-imprezowa, sklep Hajde, pracownie artystyczne i liczne przestrzenie sprawdzające się podczas różnego rodzaju wydarzeń.

To idealne miejsce zarówno na lunch (pon.-pt. w godz. 13:00-16:00, zestaw w cenie 21 zł) i wieczorny wypad, jak i zorganizowanie warsztatów rozwojowych, zajęć z jogi i tańca, czy też imprez prywatnych i firmowych.

Zapraszamy na dzikie imprezy, dansingi z muzyką na żywo, kameralne koncerty, wydarzenia dla dzieci oraz przedstawienia teatralne i kabaretowe.

Dysponujemy salą konferencyjną i 1000-metrowym ogrodem, który idealnie nadaje na zorganizowanie pięknego wesela czy przyjęcia urodzinowego.

Jest to też dom otwarty na śmiałe inicjatywy i projekty kulturalne – szczególnie te uwzględniające integrację międzypokoleniową
i potrzeby społeczności lokalnej.

Zapraszamy na nasze stałe wydarzenia:
W NIEDZIELE:
– od 13:30 do 18:00 można u nas zjeść obiad w formie bufetu szwedzkiego. Co tydzień zaskoczymy Was nowymi daniami 🙂
– od 20:00 do 24:00 tańczymy SWING! Wstęp wolny
WE ŚRODY od 20:00 do 22:30 tańczymy TANGO. Wstęp: 10 zł

11 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

“Możesz mówić o nas POP i darcie mordy”. TEKNO to warszawski zespół alternatywny, oscylujący pomiędzy rockiem, punkiem i elektroniką. Polskie teksty, agresywne syntezatory i taneczne bity to wspólny mianownik stylu TEKNO. Na swoim koncie posiadają wydawnictwo długo grające (BASSTARDS 2016’) oraz 3 single wydane niezależnie. Zespół znany jest z żywiołowych koncertów, których głównym znakiem rozpoznawczym jest śpiewający perkusista. Więcej informacji i muzyki: https://www.facebook.com/teknoband/ https://www.youtube.com/teknoband/ https://www.instagram.com/tekno_ban… Tego dnia pierwszy raz w DZiKu live TEKNO w 2018 roku, gdzie zespół zaprezentuje nowe numery. Bilety będzie można nabyć w przedsprzedaży na platformie goout.net. Przedsprzedaż rusza w poniedziałek 29.01.2018 o g.15:00. Cena biletu wstępu: 20 PLN

Multiinstrumentalista Tiit Kikas na scenie występuje sam z wieloma różnymi instrumentami, takimi jak skrzypce, flet, harfa ustna i dużo elektroniki na żywo. Zastosowanie złożonej techniki zapętlania pozwala mu budować ekscytujące muzyczne wszechświaty na miejscu. Jednym z najbardziej unikalnych instrumentów na scenie jest zdecydowanie harfa laserowa. Gra na niej tylko kilkudziesięciu profesjonalnych muzyków na świecie, m.in. Jean-Michel Jarre. Tiit rozwija i buduje swoją harfę laserową od 2005 roku, dzięki czemu oryginalne, bardzo prymitywne rozwiązania zamienił w kompaktowy, wyrafinowany instrument. Tiit prezentował już grę na harfie laserowej podczas kilkuset występów w Estonii, na Łotwie, w Finlandii i Chinach; do tej listy dołączy również Polska. Tiit Kikas studiował na wydziale jazzu w Viljandi Academy of Culture, będącej częścią Uniwersytetu w Tartu, a także w Sibelius Academy w Finlandii. Pracuje jako niezależny muzyk, komponuje muzykę do spektakli teatralnych, filmów i innych przedsięwzięć muzycznych. Jest również wykładowcą muzyki komputerowej w Viljandi Academy of Culture. Był członkiem wielu estońskich zespołów, wydał dwa solowe albumy. Wstęp wolny!

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu