EXPO XXI Warszawa to najnowocześniejszy obiekt wystawienniczo-konferencyjny stolicy. Oddany do użytku we wrześniu 2001 roku (rozbudowany o halę nr 4 w 2009 roku) jest popularnym i ulubionym miejscem organizacji imprez targowych, wystaw, konferencji, kongresów, seminariów, bankietów, pokazów mody i koncertów.

EXPO XXI Warszawa to centrum blisko centrum – położony 10 minut od ścisłego centrum Warszawy z dobrym dojazdem zarówno samochodem (duże parkingi na 1500 miejsc) , transportem publicznym oraz kolejowym

2 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Z wielka radością zapraszamy na jubileuszową, dziesiątą Podwodną Przygodę 2019. Impreza odbędzie się w dniach 28.02 do 03.03 2019r na EXPO XXI w Warszawie. Ta edycja będzie równocześnie kontynuacją i przełomem. 10. Podwodna Przygoda będzie przełomem, bo od tego roku chcemy wyjść poza ramy wydarzenia branżowego i jak najszerzej propagować nurkowanie. Postanowiliśmy w tym celu połączyć siły z Targami Wiatr i Woda, które są największymi Targami sportów wodnych w Polsce. Jesteśmy przekonani, że to połączenie będzie korzystne zarówno dla Wystawców jak i odwiedzającej Podwodną Przygodę braci nurkowej, a dodatkowo pozwoli dotrzeć do znacznie większej liczby osób, które jeszcze nie wiedzą, że chciałyby nurkować. Chcemy ich nurkowaniem zarazić! Dodatkowo przygotowujemy w tym roku dla Odwiedzających szereg konkursów i wiele innych atrakcji, tak by jak najwięcej osób zachęcić do nurkowania, a już nurkujących zapraszamy na Turniej, żeby jeszcze bardziej uatrakcyjnić pobyt na EXPO XXI. Ale 10. Podwodna Przygoda będzie też kontynuacją, bo nadal będzie to impreza robiona przez nurków dla całego środowiska nurkowego, z Nurgresem czyli Nurkowym Kongresem i z innymi atrakcjami dla nurków i instruktorów. Będziemy też w tym samym obiekcie co od wielu lat – najdogodniej położonym w centrum miasta EXPO XXI, tuż koło dworca Warszawa Zachodnia. Do zobaczenia! Max!

Po raz kolejny zapraszamy Państwa do zaplanowania swojej obecności na największym w Polsce, profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej! Będziemy obecni w charakterze wystawcy w hali nr 3, na stanowisku H5. Do zobaczenia!

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu