EXPO XXI Warszawa to najnowocześniejszy obiekt wystawienniczo-konferencyjny stolicy. Oddany do użytku we wrześniu 2001 roku (rozbudowany o halę nr 4 w 2009 roku) jest popularnym i ulubionym miejscem organizacji imprez targowych, wystaw, konferencji, kongresów, seminariów, bankietów, pokazów mody i koncertów.

EXPO XXI Warszawa to centrum blisko centrum – położony 10 minut od ścisłego centrum Warszawy z dobrym dojazdem zarówno samochodem (duże parkingi na 1500 miejsc) , transportem publicznym oraz kolejowym

2 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Z wielka radością zapraszamy na jubileuszową, dziesiątą Podwodną Przygodę 2019. Impreza odbędzie się w dniach 28.02 do 03.03 2019r na EXPO XXI w Warszawie. W tym roku postanowiliśmy połączyć siły z Targami Wiatr i Woda, które są największymi Targami sportów wodnych w Polsce. Jesteśmy przekonani, że to połączenie będzie korzystne zarówno dla Wystawców jak i odwiedzającej Podwodną Przygodę braci nurkowej, a dodatkowo pozwoli dotrzeć do znacznie większej liczby osób, które jeszcze nie wiedzą, że chciałyby nurkować. Chcemy ich nurkowaniem zarazić! Także Nurgres zyskuje nową jakość, dzięki Patronatowi Magazynu Perfect Diver. Dodatkowo przygotowujemy w tym roku dla Odwiedzających szereg konkursów i wiele innych atrakcji, tak by jak najwięcej osób zachęcić do nurkowania, a już nurkujących zapraszamy na Turniej, żeby jeszcze bardziej uatrakcyjnić pobyt na EXPO XXI. Będziemy w tym samym obiekcie co od wielu lat – najdogodniej położonym w centrum miasta EXPO XXI, tuż koło dworca Warszawa Zachodnia. Do zobaczenia od czwartku do niedzieli! Max!

Po raz kolejny zapraszamy Państwa do zaplanowania swojej obecności na największym w Polsce, profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej! Będziemy obecni w charakterze wystawcy w hali nr 3, na stanowisku H5. Do zobaczenia!

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu