Kino Muranów prowadzone jest przez firmę Gutek Film, która jednocześnie jest dystrybutorem kina artystycznego. Repertuar kina opiera się głównie na filmach wprowadzanych przez Gutek Film, ale jest również miejscem, w którym odbywają się przeglądy, premiery i festiwale filmowe.

Kino mieści się w centrum miasta, przy Placu Bankowym. (stacja metra: Ratusz Arsenał)

Sale w Kinie Muranów są klimatyzowane, wyposażone w nowoczesne fotele i dźwięk Dolby Digital. W dwóch dużych salach (ZBYSZEK i GERARD) znajduje się po 238 miejsc. A w dwóch kameralnych (POLA i INGRID) po 34 miejsca.
Kino jest przystosowane do przyjęcia osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Kino należy do sieci kin EUROPA CINEMAS, która promuje europejskie filmy, jest również zrzeszone w Sieci Kin Studyjnych

Kasa kina czynna jest od poniedziałku do niedzieli, od godz. 10:00 do ostatniego seansu.

BILETY

Ceny biletów:

Normalne
11 zł (pon.), 18 zł (wt – pt do 16:59), 22 zł (pt od 17:00, sob-ndz)
Ulgowe
11 zł (pon.), 16 zł (wt – pt do 16:59), 20 zł (pt od 17:00, sob-ndz)

PONIEDZIAŁKI – 11 zł
Poranki rodzinne – 14 zł
Z dzieckiem w kinie – 15 zł (dzieci za darmo)
DKF Muranów – 13 zł
UW Here – 14 zł (wt – pt do 16:59), 17 zł (pt od 17:00, sob-ndz)

W dni świąteczne obowiązują weekendowe ceny biletów

Za bilety można płacić zarówno kartą, jak i gotówką

Rezerwacje biletów:
– rezerwacje telefoniczne biletów przyjmowane są codziennie od 10 rano do zamknięcia kasy pod numerem: (022) 635 25 29
– rezerwacji biletów można również dokonywać online przez odnośniki przy repertuarze
Odbiór rezerwacji odbywa się najpóźniej na pół godziny przed seansem.

W przypadku wydarzeń specjalnych: pokazów, przeglądów, festiwali – kino zastrzega sobie możliwość zmiany zasad odbioru rezerwacji.

8 Nadchodzące wydarzenia

Sortuj według

Gutek Film, Kino Muranów oraz magazyn wysokieobcasy zapraszają na specjalny, przedpremierowy pokaz filmu Fatiha Akina „W ułamku sekundy” – w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Wysokich Obcasów”. W warszawskim kinie Muranów po seansie odbędzie się dyskusja, którą poprowadzi Krzysztof Kwiatkowski, dziennikarz „Wysokich Obcasów”. ZNIŻKA: Osoby, które przyjdą na pokaz z numerem magazynu „Wysokie Obcasy” (wydanie z 17 lutego ), będą mogły kupić bilet w promocyjnej cenie. Podczas pokazu wśród widzów zostaną rozlosowane DVD z repertuaru Gutek Film. —————————————————– OPIS FILMU: Thriller Fatiha Akina („Głową w mur”) z Dianą Kruger („Bękarty wojny”) w roli głównej. W ułamku sekundy życie bohaterki eksploduje i rozpada się bezpowrotnie. W ułamku sekundy bezkresna miłość zmienia się w bezgraniczną nienawiść. „W ułamku sekundy” to najnowszy film Fatiha Akina, twórcy „Głową w mur”, „Soul Kitchen” i „Na krawędzi nieba”. W roli głównej: Diane Kruger („Bękarty wojny”, „Troja”, „Kopia mistrza”), której „W ułamku sekundy” zawdzięcza emocjonalne napięcie i wiarygodność. Film znalazł się w programie Konkursu Głównego MFF w Cannes 2017. Jury Festiwalu doceniło genialną kreację Diane Kruger, przyznając jej nagrodę w kategorii: Najlepsza Aktorka. Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy przyznało „W ułamku sekundy” Złotego Globa w kategorii: Najlepszy Film Nieanglojęzyczny. W ułamku sekundy życie Katji (Diane Kruger) eksploduje i rozpada się […]

Najnowszy film Raoula Pecka, reżysera filmu „Nie jestem twoim murzynem” (I Am Not Your Negro). Rok 1844. Karol Marks ma 26 lat i mieszka z żoną Jenny na emigracji w Paryżu. Kiedy spotyka nieco młodszego syna właściciela fabryki, Fryderyka Engelsa, lekceważy go jako dandysa. Ale Engels, który dopiero co wydał pracę na temat nędzy angielskiego proletariatu, już od dawna próbuje zdystansować się od swojej klasy społecznej. Podobnie myślący mężczyźni zaprzyjaźniają się i wkrótce nawzajem inspirują się do pisania tekstów mających dać teoretyczne podstawy rewolucji, w której nadejście wierzą. Nie chcą już tylko interpretować świata, ale całkowicie go zmienić. Po seansie zapraszamy na dyskusję.

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu