Kino Praha, jedyne takie kino w Warszawie. Usytuowane na Pradze Północ, pośród klimatycznych praskich kamienic. Kino Praha kontynuuje historię i tradycję kina, które powstało w 1949 r. Nowe kino ze starą, praską duszą.

 

Rewolucyjne zmiany w kinie Praha! Dzięki nowym ekranom projekcyjnym firmy Harkness Screens warszawskie kino może od dzisiaj poszczycić się nie tylko znakomitym dźwiękiem, jaki do tej pory towarzyszył projekcjom filmowym, ale również perfekcyjnym obrazem!
Modernizacja kina objęła trzy sale kinowe. Nowe ekrany Spectral 240, w jakie została wyposażona Praha, zapewniają szeroki kąt obserwacji, duży kontrast, jasny obraz i doskonałe kolory. Wyjątkowo elastyczny i odporny materiał wytwarzany jest wg jedynej w swoim rodzaju receptury firmy Harkness Hall. Wykonany z PVC, pokryty specjalnie napyloną powłoką aluminium, o bardzo dużym współczynniku odbicia światła i niewidocznymi szwami pozwala cieszyć się odbiorem nieskazitelnego obrazu oraz intensywnością kolorów.
Harkness Screens jest renomowanym producentem ekranów kinowych zawieszanych na stałych ramach ekranowych. Kino Praha mieści się na warszawskiej Pradze i dysponuje trzema klimatyzowanymi salami kinowym. Na wyposażenie kina składają się projektory cyfrowe NEC, Barco, tradycyjne projektory 35 mm oraz rzutniki multimedialne. Kino posiada również sprzęt satelitarny umożliwiający transmisje (LIVE) z imprez sportowych oraz koncertów z całego świata w jakości HD.
Poniedziałek

10:00-23:00

Wtorek

10:00-23:00

Środa

10:00-23:00

Czwartek

10:00-23:00

Piątek

10:00-23:00

Sobota

10:00-23:00

Niedziela

10:00-23:00

Przejmij profil tego miejsca:

Jeśli jesteś właścicielem miejsca kliknij i edytuj z nami

Żądanie wpisu